1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی نیسان GT-R50 ؛ گودزیلایی ورای محدودیت + عکس

معرفی نیسان GT-R50 ؛ گودزیلایی ورای محدودیت + عکس

11 تیر 1397
  • 1

همگان GT-R نیسان را با نام گودزیلا می‌شناسند. لقبی قدرتمندانه برای خودروی سریع و عجیب ژاپنی‌ها. حال فرض کنید همین خودروی فوق‌العاده به مناسبتی خاص و با همکاری ایتال‌دیزاین ساخته شود. نتیجه محصولی قدرتی و فوق‌العاده خواهد بود که GT-R50 نام دارد و برای گرامی داشت 50 سالگی همین خودرو ساخته شده است.

 معرفی نیسان GT-R50 ؛ گودزیلایی ورای محدودیت + عکس

این محصول نتیجه اولین همکاری مجموعه ایتال‌دیزان و نیسان محسوب می‌شود و دیدنی از آب درآمده است.

طراحی خارجی این خودرو چشمتان را خواهد زد. خودرو براق است و بخش‌های طلایی با برآمدگی قابل‌توجه، چراغ‌های LED نازک، خط سقف کم ارتفاع‌، حالت خاص شیشه عقب و چراغ‌های شناور منحصربه‌فرد همگی به تک شدن خودرو کمک شایانی کرده‌اند. طرحان سقف خودرو را 2 اینچ کوتاه کرده و لبه‌های تیزتری را بخش پشت خودرو برگزیده‌اند.

گلگیرهای اطراف چرخ‌ها بازطراحی شده و مدل شیشه عقب نیز تغییر کرده است.

 معرفی نیسان GT-R50 ؛ گودزیلایی ورای محدودیت + عکس

درون کابین نیز داستان خود را دارد و برعکس خودروهای مدرن امروزی شاهد یک صفحه نمایش بزرگ دیجیتالی نخواهیم بود. با این وجود صفحه پشت‌آمپر کاملا دیجیتال ارائه شده است. در این بخش نیز شاهد هایلایت‌های طلایی برای هماهنگی با نمای خارجی هستیم.

 معرفی نیسان GT-R50 ؛ گودزیلایی ورای محدودیت + عکس

در زیر درب کاپوت یک موتور 3.8 موتور 6 سیلندر توئین توربو می‌غرد. این موتور با گشتاور 780 نیوتن‌متر 710 اسب‌‌بخار قدرت دارند. این موتور قدرتمند با یک موتور 6 سرعته 2 کلاچه هماهنگی دارد و دیفرانسل‌های قوی قدرت را به خوبی بین چرخ‌های جلو عقب توزیع می‌کند.

نیسان این گودزیلای جدید را "ورای محدودیت" نامیده و پیشرو بودن مهندسی و طراحی خود را به رخ رقبا می‌کشد.

 معرفی نیسان GT-R50 ؛ گودزیلایی ورای محدودیت + عکسنظرات

  • علی علی (12 تیر 1397 ساعت 08:18)

    ماشین خیلی زیبایی