1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. تولید ارزان‌ترین خودروی جهان در هند به دلیل ضعف در تست تصادفات متوقف شد!!!

تولید ارزان‌ترین خودروی جهان در هند به دلیل ضعف در تست تصادفات متوقف شد!!!

23 تیر 1397
  • 1

تولید ارزان‌ترین خودروی جهان در هند به دلیل نتایج ضعیف در تست تصادفات، متوقف شد.

خبری بسیار متاثر کننده که وقتی با کشور خودمان مقایسه کنیم ، می بینیم مردم هند در قبال خودرویی که در تست تصادفات ضعیف عمل کرده چه عکس العملی دارند و مردم کشور ما در قبال خودروهایی که بیشترین ضعف را در تست تصادفات دارند چه رفتاری دارند ، بسیار اندوهگین و متعجب می شویم که خودمان برای جان و مال خودمان کمترین ارزش را قائل هستیم .

افت بی‌سابقه فروش این مدل در پی انتشار نتایج تست تصادف این خودرو موجب شد شرکت خودروسازی تاتا موتورز هند، تولید خودروی موسوم به نانو را متوقف سازد.

 تولید ارزان‌ترین خودروی جهان در هند به دلیل ضعف در تست تصادفات متوقف شد!!!

تولید نانو در سال ۲۰۰۸ به‌عنوان «خودروی مردم» آغاز شد، اما تلاش‌هایی که برای کاهش هزینه تولید این خودرو صورت گرفت، سبب شد کیفیت خودرو به شدت کاهش بیابد و بروز چند مورد حریق خودرو هم موجب کاهش تمایل مصرف‌کنندگان هندی به خرید نانو شد.

این در حالی است که آمار فروش خودرو در تمام بخش‌های بازار هند افزایش یافته است. کارشناسان عقیده دارند در طراحی این خودرو به اشتباه قیمت مهم‌ترین عامل در نظر گرفته شده است، در حالی که مصرف‌کنندگان هندی نشان داده‌اند در ازای مبلغی که برای خرید خودرو پرداخت می‌کنند، انتظار دارند محصولی با کیفیت قابل‌قبول و ایمن دریافت کنند.

ماروتی سوزوکی و هیوندایی بزرگ‌ترین خودروسازان بازار هند نیز در سال‌های اخیر به تولید خودروهای ایمن‌تر و باکیفیت‌تر روی آورده‌اند.نظرات

  • Reza Reza (23 تیر 1397 ساعت 23:16)

    الان وزارت صنعت محترم بدو بدو میره باش قرار داد می بنده راضی نیست هیچ اشغال سازی وورشکسته بشه