1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. دیده شدن تویوتا کمری مدل 2019 بار دیگر در هند + عکس

دیده شدن تویوتا کمری مدل 2019 بار دیگر در هند + عکس

8 مهر 1397
  • 0

تصاویر درز کرده از نسل هشتم تویوتا کمری در حال تست در هند، شایعات در مورد توقف عرضه این خودرو در این بازار را رد کرد.

تصاویر جدید این خودرو بار دیگر تایید می کنند که این سدان کلاس D تغییر مدل کاملی خواهد داشت.

 دیده شدن تویوتا کمری مدل 2019 بار دیگر در هند + عکس

نسل جدید تویوتا کمری برخلاف مدل قبلی خود از رویکردی یکپارچه پیروی می کند و در سراسر دنیا با یک طراحی عرضه خواهد شد. این خودرو بنابر تمایل آمریکایی ها ظاهری ورزشی دارد و در عین حال برای مشتریان اروپایی نیز مجلل و زیبا به نظر می رسد. کلید ظاهر جدید این خودرو، پلتفرم TNGA است که به طراحان اجازه می دهد ظاهر عریض و کوتاه تر به آن بدهند. کابین کاملا جدید این خودرو نیز ترکیبی از طراحی آینده نگرانه و هنر غنی است.

تویوتا کمری همچون قبل تنها با موتور بنزینی عرضه می شود. برای مشتریانی که در پی سطح بالاتری از بهره وری هستند، نسخه ای هیبریدی از مدل بنزینی نیز ارائه می شود.

 دیده شدن تویوتا کمری مدل 2019 بار دیگر در هند + عکس

چراغ های جلو، چراغ های مه شکن و چراغ های عقب LED، رینگ های آلیاژی 18 اینچی اسپویلر لبه عقب، روکش اگزوز کرومی و لوگوی برند با رنگ آبی هایلایت های بدنه این خودرو را شکل می دهند.

گمان می رود کابین این رقیب فولکس واگن پاسات و اشکودا سوپرب از نمایشگر مرکزی 8 اینچی، نمایشگر چند رسانه ای 7 اینچی، صندلی راننده قابل تنظیم برقی در هشت جهت با پشتیبانی کمر، صندلی جلوی قابل تنظیم برقی در هشت جهت، کنترل دمای دو محیطه خودکار با دریچه های صندلی عقب و شارژ بی سیم Qi تلفن همراه بهره ببرد.

 دیده شدن تویوتا کمری مدل 2019 بار دیگر در هند + عکس

 دیده شدن تویوتا کمری مدل 2019 بار دیگر در هند + عکسنظرات