1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. «آریو» خودرویی ایده‌آل مناطق گرمسیر

«آریو» خودرویی ایده‌آل مناطق گرمسیر

2 تیر 1395
  • 0

با توجه به آب و هوای گرمسیری بندر عباس که تقریبا 9 ماه از سال ، کولر خودرو باید روشن باشد ، تاکسی آریو با استانداردها و امکانات به روز ، خودرویی ایده آل و سازگار با شرایط اقلیمی بندر عباس و جنوب کشور است .

تویوتا فوررانر 4X4 TRD

حسین اخلاقی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس و عضو هیئت مدیره اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور با بیان مطلب فوق ، گفت : چند سالی بود که نوسازی ناوگان تاکسیرانی با توجه به مشکلاتی که وجود داشت ، انجام نشد و از طرفی شهر بندرعباس پایتخت اقتصادی کشور و درگاهی رو به دریای آزاد است که با نگاه توسعه محوری مدیران استان و شهر بندرعباس به این جمع بندی رسیدیم که خودرویی ایده آل دارای استانداردها و امکانات روز و همچنین متناسب با توان خرید رانندگان ، انتخاب کنیم که خودروی آریو به انتخاب نهایی رسید و تعدادی خریداری و واگذار شده است.

اخلاقی افزود: با توجه به اینکه شهر بندرعباس در کنار مناطق آزاد تجاری مانند قشم قرار دارد اما باتوجه.به نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری و همچنین در اولویت بودن خرید از خودروسازان داخلی به این تصمیم رسیدیم که برای حمایت از تولید داخلی از خودروی آریو در ناوگان تاکسیرانی بندرعباس استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: خودروسازان داخلی باید اهتمام بیشتری به ناوگان حمل و نقل عمومی داشته باشند و با توجه به اینکه رانندگان تاکسی می توانند سفیران خوبی برای خودروسازان در هر شهر باشند ، لازم است که خودروسازان داخلی با نگاه منطقی تر و تسهیلات خوب نسبت به ناوگان حمل و نقل عمومی از ظرفیت این ناوگان برای تقویت برند خود بهره ببرند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بندرعباس گفت: بستری جهت ایجاد یک فضای خوب برای حمل و نقل عمومی فراهم شده است و از خودروسازان داخلی می خواهیم به سمتی حرکت کنند که خودرویی بهتر، با کیفیت تر ، با آلایندگی زیست محیطی کمتر و خدمت رسانی بهتر به شهروندان تمام ایران عزیز را مهیا نموده تا ناوگان تاکسیرانی بتواند شرایط بهتری را هم برای رانندگان تاکسی و هم مردم فراهم نماید.

گفتنی است که شهر بندرعباس تعداد 2833 دستگاه تاکسی دارد و علاوه بر آن 774 دستگاه تاکسی موقت در شهر به مردم خدمات رسانی می کنند.

منبع: پرشین خودرونظرات