1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. امکان ثبت‌نام مشتریان اخیر سایپا در طرح پیش‌فروش آتی ایران خودرو وجود ندارد

امکان ثبت‌نام مشتریان اخیر سایپا در طرح پیش‌فروش آتی ایران خودرو وجود ندارد

18 شهریور 1397
  • 2

شرکت ایران خودرو به‌منظور توزیع عادلانه محصولات میان مشتریان واقعی طبق هماهنگی با گروه خودروسازی سایپا، کد ملی تمام مشتریانی را که در طرح پیش‌فروش این شرکت ثبت‌نام نموده‌اند دریافت خواهد کرد.

 نبودن امکان ثبت‌نام مشتریان اخیر سایپا در پیش‌فروش آتی ایران خودرو

برمبنای این گزارش، هدف شرکت ایران خودرو، این است که خودروهای تولیدی این شرکت در جامعه بین مصرف کنندگان و مشتریان نهایی توزیع شود و کسانی برای خرید خودرو اقدام کنند که صرفاً نیازمند خودروی شخصی و مصرف کننده واقعی هستند.

با توجه به فروش اخیر محصولات شرکت سایپا و استفاده گروهی از هموطنان از شرایط ارائه‌شده توسط این شرکت، گروه صنعتی ایران خودرو، از مدیریت ارشد این شرکت درخواست نمود تا لیست کد ملی مشتریانی را که در ثبت‌نام اخیر موفق به ثبت‌نام شده‌اند به این شرکت اعلام نمایند تا از ثبت‌نام نامبردگان در طرح پیش‌فروش آتی ایران خودرو جلوگیری شود.

ایران خودرو قرار است به‌زودی طرح پیش‌فروش 40 هزار دستگاه از محصولات خود را به‌اجرا گذارد.نظرات

  • تفکر تفکر (18 شهریور 1397 ساعت 15:09)

    اقا علاوه بر این هرکسی پنج سال پیش هر شرکت خودروی هم نوشته و سن بین ۳۰ تا ۵۵ ثبت نام‌کند،، واقعا مصرف کننده واقعی برسه،،واسه درگاه بانک هم بزارید بعد ثبت نام امار رو درست در بیارید بعد ماشین واگذار کنید،،شرایط سنی باید محدود شود،،تا یک نفر از چند کارت ملی خانواده و فامیل استفاده نکند،،،

  • احمد احمد (18 شهریور 1397 ساعت 11:44)

    سوالی رو که اون روز پرسیدم خدا رو شکر بالاخره کسی به فکرش افتاد و جواب داد مرسی.