1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. افزایش قیمت خودروهای ام‌وی‌ام و چری در ایران تا 55 درصد

افزایش قیمت خودروهای ام‌وی‌ام و چری در ایران تا 55 درصد

2 مهر 1397
  • 2

این شرکت اعلام کرده افزایش نرخ ارز مورد استفاده برای واردات قطعات برای مونتاژ خودروها در ایران از نرخ ارز مرجع به نرخ سامانه نیما، دلیل افزایش 55 درصدی قیمت‌ها بوده است.

 افزایش قیمت خودروهای ام‌وی‌ام و چری در ایران تا 55 درصد

مدیران خودرو در دعوتنامه‌ای که برای مشتریان خود ارسال کرده اعلام کرده که در صورت کاهش نرخ ارز خودرو، قیمت‌ محصولات این شرکت نیز کاهش خواهد یافت.

در توضیحات این شرکت در این رابطه آمده است:" مدیران خودرو به دلیل پرداخت تمامی یا قسمتی از وجه اعتبارات اسنادی گشایش یافته از طریق سامانه نیما مجبور به افزایش نرخ خودروهای تولیدی بر طبق دعوتنامه ارسالی شده است.

 افزایش قیمت خودروهای ام‌وی‌ام و چری در ایران تا 55 درصد

با توجه به نرخ ارز دریافتی از سامانه نیما، میزان افزایش واقعی قیمت باید ۱۰۰ درصد باشد که این شرکت برای رعایت حال مصرف‌کنندگان در مرحله اول ۵۵ درصد آنرا اعمال کرده است. مدیران خودرو در راستای صیانت و عمل به حقوق مصرف‌کننده خود را متعهد می‌داند در صورت تصویب و اجرایی شدن دستورالعمل‌های قانونی کاهش نرخ ارز از سوی مراجع رسمی و استرداد وجه اضافه پرداختی در این زمینه از سوی دولت به این شرکت، نسبت به عودت مبلغ مابه‌التفاوت تعلق گرفته به مشتریان در وجه آنان اقدام کند".

منبع ایسنا


نظرات

  • حسین حسین (3 مهر 1397 ساعت 08:02)

    این یه کلاه برداری اول ثبت نام میکنن بعد قیمت رو اعلام میکنن به نظر دوستان اگه شرکت اعلام میکرد قیمت ایکس 22 معمولی 108 میلیونه چند نفر ثبت نام میکردن ؟

  • اکبر اکبر (2 مهر 1397 ساعت 16:18)

    بازم صد رحمت به دلالها قیمتهاشون منصفانه هستش