1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه
 4. هشدار ایران خودرو نسبت به فروش وکالتی خودروها

هشدار ایران خودرو نسبت به فروش وکالتی خودروها

6 آبان 1397
 • 5

معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو اعلام کرد که خرید و فروش حواله خودروهایی که در قرارداد آنها امکان صلح وجود ندارد غیر قانونی است.

 هشدار ایران خودرو نسبت به فروش وکالتی خودروها

مصطفی خان کرمی افزود: با وجود این‌که این موضوع بارها توسط ایران خودرو به هموطنان یادآوری شده، همچنان برخی افراد بدون توجه به آن، اقدام به خرید یا فروش حواله های ثبت نامی از طریق دفاتر ثبت اسناد رسمی و ارایه وکالت نامه به خریدار می کنند که قطعا برای خریداران مشکل ساز خواهد شد.

وی افزود: ایران خودرو افرادی را به عنوان مشتری خود می شناسد که در طرح های فروش این شرکت ثبت نام کرده و متن قرارداد به نام آنها ثبت شده باشد. در مواردی که نیاز به پیگیری مشتری است نیز ایران خودرو فقط پاسخگوی شخص ثبت نام کننده و نه دارنده وکالتنامه خواهد بود.

خان کرمی در پایان گفت: کلیه اقدامات مشابه شرکت ایران خودرو در راستای جلوگیری از واسطه گری و کوتاه کردن دست سودجویان است و امیدواریم بتوانیم که با به کار بستن این اقدامات، بخشی از نیاز مشتریان حقیقی و مصرف کنندگان نهایی را تامین کنیم.نظرات

 • محمد محمد (7 آبان 1397 ساعت 08:48)

  بله آقای محترم : شما که وقعی به هیچ دستگاه نظارتی نمی ذارید و کار خودتون رو می کنید . می خواهید همه راهها رو ببندید تا مردم بیان و پولشونو پس بگیرن . تا این حد بی وجدان هستید .

 • ملت ملت (6 آبان 1397 ساعت 17:46)

  ایران خودرو به بهانه کاهش تولید ، و به دلیلی قلبی افزایش قیمت خودرو با معرفی وزیر صنعت جدید از ارسال دعوتنامه با قیمت های مصوب برای کسانی که حتی موقع ارسال دعوتنامه هاشون گذشته خودداری میکنه و با تاخیر انداختن قصد داره تا می تونه مردم رو بدوشه حالا دل این شرکت به حال ملت و مردم سوخته !!!!!!!!!!!!!! دم خروستون یا قسم حضرت عباستون !!!!!!!!!!!! شما لازم نکرده دلتون برای مردم بسوزه ، اگر راست میگید دعوتنامه های مردمو قبل از گرون کردن بفرستید . مدرکش اگر به سایتشون مراجعه کنید هنوز قیمت تحویل مهر و که اونم الکی نگه داشتن و نرخ آبانو اعلام نکردن تا وزیر جدید بیاد و سریع قیمتشونو بالا ببره. خواهشا دل امثال شما و وزارت خونه ایهاتون برای مردم نسوزه . لطفا . این مردم دلسوز نه دارن و نه می خوان داشته باشن

 • امیر امیر (6 آبان 1397 ساعت 12:42)

  هرچی فکر میکنی ملت هستند، خودتی...
  گرچه که خیلی از ملت هستند، آنچه فکر میکنی.
  میدونیم که برای امثال شماها مهم نیست که کسی بفروشه یا نفروشه. چون هدفتون چیز دیگه بوده و دارین تلاش بیهوده میکنید که بهش برسید. ولی به هر حال اونکه بخواد بفروشه، میفروشه.

  محمود محمود (6 آبان 1397 ساعت 15:39)

  در واقع ملت هستند. والا الان ..............................اینطوری نمیشد.

 • ایلیا ایلیا (6 آبان 1397 ساعت 12:32)

  ایران خودرو؛ تو هیسسسسسس