1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. 36 کانتیر لوازم یدکی سیتروئن C3 از سوی سایپا وارد کشور شد

36 کانتیر لوازم یدکی سیتروئن C3 از سوی سایپا وارد کشور شد

11 دی 1397
  • 0

در روزهای گذشته شرکت سایپا سیتروئن تعدادی از خودروهای سیتروئن سی 3 ثبت نامی خود را بعد از چند ماه تاخیر تحویل مشتریان داد. یکی از دلایل عدم تحویل به موقع خودرو از سوی سایپا موارد مرتبط با تحریم و تامین قطعات خودرو اعلام شد . اما آیا خودرویی که برای ساخت آن با مشکل تامین قطعات روبرو شده بود آیا برای ارائه خدمات پس ازفروش در آینده دچار مشکل نخواهد شد؟

مومنی معاون بازاریابی و فروش شرکت سایپا سیتروئن در مورد موارد فوق و اینکه چه تدابیری برای ارائه خدمات پس از فروش و ارائه قطعه برای سرویس دهی به خودروهای سیتروئن سی 3 اندیشه شده است گفت: موضوع تامین قطعات و ارائه خدمات پس از فروش از جمله مواردی بود که شرکت نسبت به آن حساس بوده و لذا با پیش بینی این مورد ما سفارش گذاری قطعات را انجام داده و به میزان لازم لوزم یدکی این خودرو وارد کشور شده است.

وی ادامه داد: شرکت سایپا -سیتروئن 36 کانتینر از کل قطعات یدکی سیتروئن سی 3 را وارد ایران کرده است که این محموله داخل گمرک بوده و در مرحله ترخیص قرار دارد.

معاون بازاریابی و فروش شرکت سایپا سیتروئن با بیان اینکه با همکاری دفتر منطقه ایی سیتروئن در زمینه سفارش گذاری دوباره نیز اقدام می کنیم ادامه داد: قطعات و لوازم یدکی خودرو جزوء مورد تحریم تلقی نمی شود و لذا ما برای ارائه خدمات پس از فروش علاوه بر قطعاتی که وارد کرده ایم با همکاری دفتر منطقه ایی سیتروئن سفارش گذاری جدید نیز گذاشته ایم و لذا مالکان سیتروئن سی 3 مشکلی برای ارائه خدمات پس از فروش ندارند.نظرات