1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. به زودی از شاسی بلند جدید الکتریکی اینفینیتی رونمایی می شود + عکس

به زودی از شاسی بلند جدید الکتریکی اینفینیتی رونمایی می شود + عکس

20 دی 1397
  • 0

اینفینیتی از یک مدل مفهومی جدید با نام " اینسپپریشن QX" در نمایشگاه خودرویی 2019 دیترویت در آمریکای شمالی رونمایی خواهد کرد.

 این خودرو به عنوان زبان طراحی آینده برای خودروهایی با کارایی بالا یا همان "های- پرفورمنس‌ها" ساخته شده و به عنوان نسل جدید با ویژگی های الکتریکی در گستره حرکت زیاد معرفی خواهد شد.

این خودرو در طراحی آینده‌نگرانه چهره‌ای تند و تیز با خطوط شانه‌ای بزرگ را به رخ می‌کشد. در این خودرو شاهد دوربین‌های نقطه‌ای به جای آینه‌های جانبی هستیم که حرکت خودروها به سمت آینده را مشخصا به تصویر می‌کشد. البته در زمان کنونی این نگرانی وجود دارد که همه خودروسازان استفاده از این دوربین‌ها را به عنوان راه حلی آینده‌نگرانه نپذیرند.

 2.jpg

اینفینیتی با توسعه پلت‌فرم‌های الکتریکی، قصد دارد فضای داخلی جا داری را به مشتریان ارائه دهد. فضای درونی خودرو با استفاده از تکنیک‌های سنتی ژاپنی و سازه‌های دستی ساخته شده است. به همین دلیل فضای درونی این خودرو به شدت ظریف و مینیمال است.

کراس جدید الکتریکی اینفینیتی با خوش‌آمدگویی ژاپنی

با تمام سادگی فضای درونی بسیار فناورانه طراحی شده و تحت تاثیر سنت مهمان‌نوازانه ژاپنی‌ها به رانندگان و سرنشینان خوش‌آمد می‌گوید.

اینسپپریشن QX شروع دوران جدیدی برای اینفینیتی است و حکایت از جایگاه آتی این برند دارد. این خودرو در 14 ژانویه در نمایشگاه دیترویت به نمایش در خواهد آمد.نظرات