1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. اعلام فروش محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر - 23 خرداد

اعلام فروش محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر - 23 خرداد

22 خرداد 1397
 • 5

مصطفی خان کرمی با اشاره به نیاز و درخواست مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو گفت: به منظور احترام به اعتماد مشتریان، برنامه فروش برخی از محصولات پرتقاضای بازار هم زمان با فرارسیدن عید سعید فطر به اجرا گذاشته می شود.

وی افزود: در راستای تامین نیاز مصرف کنندگان حقیقی و جلوگیری از فعالیت واسطه ها در بازار خودرو، در این بخشنامه هر کد ملی صرفا مجاز به خرید یک دستگاه خودرو است. همچنین در ثبت نام فروش اقساطی ویژه عید سعید فطر، مشتریانی که هر یک از محصولات ایران خودرو را در شش ماه گذشته خریداری کرده اند، امکان نام نویسی نخواهند داشت.

 اعلام فروش محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید فطر - 23 خرداد

خان کرمی اضافه کرد: در روش های پیش فروش عید سعید فطر نیز امکان صلح نامه حذف شده تا صرفا مشتری نهایی نسبت به خرید اقدام و فعالیت واسطه ها کاهش یابد.

وی با بیان این که اعمال کنترل ممکن است سبب کندی فرآیند نام نویسی شود تصریح کرد: این اقدام با هدف جلوگیری از فعالیت واسطه ها و ایجاد امکان ثبت نام برای مصرف کنندگان نهایی صورت می گیرد که در نهایت به نفع مشتریان خواهد بود.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با تاکید بر یکسان بودن قیمت محصولات در تمامی نمایندگی های ایران خودرو در سراسر کشور گفت:‌ هیچ یک از نمایندگی های ایران خودرو در سراسر کشور مجاز به فروش خودرو با قیمت بالاتر از کارخانه نبوده و در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش از سوی مشتریان طبق قوانین برخورد خواهد شد.

خان کرمی با اشاره به استقبال مشتریان از محصولات ایران خودرو تصریح کرد: از ابتدای سال 97 تا روز بیستم خرداد ماه، تعداد 104 هزار دستگاه انواع خودرو تولید که از این تعداد 102 هزار دستگاه روانه بازار شده است.

وی افزود: معاونت بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو در راستای پاسخگویی به نیاز بازار در اردیبهشت ماه سال 97 نسبت به مدت مشابه در سال 96 رشد 27 درصدی در فروش را تجربه کرده تا بتواند هر چه بیشتر پاسخگوی تقاضای مشتریان باشد.

خان کرمی تصریح کرد: برنامه های فروش مناسبتی و یا ماهیانه ایران خودرو پاسخگوی نیاز متقاضیان بوده و مشتریان می توانند صرفا با مراجعه به پایگاه اینترنتی فروش محصولات و یا نمایندگی های این خودروساز نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

وی به متقاضیان خرید خودرو توصیه کرد نیاز خود به خودرو را با خرید مستقیم از شرکت ایران خودرو تامین کرده و به هیچ وجه نسبت به خرید از سود جویان و واسطه ها در بازارهای آزاد اقدام نکنند.

گفتنی است، طرح فروش ویژه عید سعید فطر از ساعت 10 صبح روزچهارشنبه 23 خرداد آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. مشتریان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران خودرو (در روش پیش فروش) و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور (در تمامی روش های فروش) نسبت به نام نویسی اقدام کنند.نظرات

 • pedram pedram (23 خرداد 1397 ساعت 15:42)

  انشاالله روزی فرا برسد که دیگر شاهد هیچگونه تولید خودرو ملی و داخلی نباشیم

 • MOJTABA MOJTABA (23 خرداد 1397 ساعت 11:04)

  یه ساعت دقیق اعلام کنید که مردم گرفتار نشند یک ساعته منتظریم
  هیچ کاری تو این مملکت درست انجام نمیشه

 • مجتبی مجتبی (23 خرداد 1397 ساعت 11:00)

  یه ساعت دقیق اعلام کنید که مردم گرفتار نشند یک ساعته منتظریم
  هیچ کاری تو این مملکت درست انجام نمیشه

 • پیکاب ال 90 هم در ثبت نام 23 /3 می باشد یا خیر پیکاب ال 90 هم در ثبت نام 23 /3 می باشد یا خیر (23 خرداد 1397 ساعت 07:53)

  پیکاب ال 90 هم در ثبت نام 23 /3 می باشد یا خیر

 • ehsan ehsan (22 خرداد 1397 ساعت 19:55)

  خود بخشنامه کجاست ؟
  کدوم ماشینارو گذاشته ؟