1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. داستان 11 ب‌ام‌و صفرکیلومتر کشف شده + تصاویر

داستان 11 ب‌ام‌و صفرکیلومتر کشف شده + تصاویر

داستان مرموز بی ام و های کشف شده در انبار متروک + تصاویر
25 دی 1397
  • 0

این روزها افراد زیادی درباره‌ی 11 ب‌ام‌و صفرکیلومتر کشف شده در انباری متروکه صحبت می‌کنند. منظور ما 11 ب‌ام‌و سری 5 صفرکیلومتر کد E34 است که اخیراً در شهر بلاگوراد بلغارستان پیدا شده‌اند. این خودروها چند روز گذشته نقل محافل خودرویی بوده‌اند اما متأسفانه خودروهایی خاص و ویژه نیستند.


در ابتدا باور بر این بود که این خودروها نهایتاً حراج خواهند شد و با قیمت‌های قابل قبولی به فروش خواهند رفت اما بنا به گفته‌ی مؤسس پیج طرفداران ب‌ام‌و در بلغارستان، این خودروها هرگز حراج نخواهند شد. البته ما نمی‌توانیم صحت سخنان این فرد را تأیید کنیم اما او ادعا می‌کند داستان واقعی درباره‌ی این خودروهای لوکس آلمانی را می‌داند.

2.jpg
داستان این خودروهای صفرکیلومتر با آنچه که یک هفته‌ی پیش منتشر شده کاملاً فرق می‌کند. بنا به گفته‌ی این فرد، یک نمایندگی اسپانیایی در سال 1994 ورشکست شده و یک سرمایه‌گذار اهل بلغارستان شانس خرید 186 دستگاه سری 5 صفرکیلومتر با قیمت بسیار خوب را داشته است. اندکی بعد دولت بلغارستان تصمیم می‌گیرد مالیات VAT را تصویب کند که به‌صورت خودکار باعث افزایش 20 درصدی قیمت خودروها می‌شود و بنابراین این معامله‌ی بسیار خوب لغو می‌شود.

3.jpg
در ادامه گفته شده است:

در خلال تمامی این سال‌ها حدود 175 دستگاه خودرو تا سال 2016 فروخته شده و بعداً نیز 11 خودروی باقی مانده توسط طرفداران در انبار پیدا می‌شوند. این خودروها فاقد اسناد کامل هستند و بنابراین به خاطر قوانین جدید نمی‌توانند پلاک شوند. همچنین این خودروها با هیچ‌یک از قوانین پلاک گذاری و آلایندگی منطقه یورو هماهنگی ندارند.

4.jpg
به نظر می‌رسد آینده‌ی این خودروها خیلی روشن نیست. ظاهراً این خودروها به خاطر آسیب‌های وارده به سقف و بدنه نیازمند رنگ‌آمیزی کامل هستند و بسیاری از قطعات و تجهیزات این خودروها از رویشان باز شده است.

5.jpg

6.jpg

7.jpg

منبع پدال


نظرات