1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. اعلام شرایط پیش فروش جدید فولکس واگن تیگوان، خریداران گلف منتظر بمانند

اعلام شرایط پیش فروش جدید فولکس واگن تیگوان، خریداران گلف منتظر بمانند

28 خرداد 1397
  • 0

شرکت ماموت خودرو به عنوان نمایندگی رسمی گروه خودروسازی فولکس واگن آلمان در ایران، پس از ایجاد حواشی بسیار در مراحل فروش ابتدایی محصولات فولکس واگن تیگوان و فولکس واگن پاسات که به صورت حضوری انجام میشد، برای ایجاد شرایط یکسان برای تمام مشتریان، اقدام به پیش فروش اینترنتی محصولات خود نموده است.

اعلام شرایط پیش فروش جدید فولکس واگن تیگوان، خریداران گلف منتظر بماننددر اولین فروش اینترنتی محصولات فولکس واگن، با اطلاع رسانی قبلی روز 22 خرداد برای فروش دو مدل فولکس واگن گلف GTI و فولکس واگن تیگواناعلام شد، اما به دلیل حجم بالای مراجعه کنندگان به وبسایت ماموت خودرو و عدم فراهم بودن زیر ساخت های این وبسایت برای مراجعه این تعداد متقاضی، وبسایت ثبت نام محصولات دچار مشکل شد و خریداران موفق به ثبت اطلاعات خود در این سایت نشدند.

اعلام شرایط پیش فروش جدید فولکس واگن تیگوان، خریداران گلف منتظر بمانندنهایتا ماموت خودرو با صدور اطلاعیه ای، اعلام کرد که ثبت نام در آن روز لغو شده و در روز های آینده و پس از رفع مشکلات، زمان مجدد ثبت نام اعلام میگردد. در همین راستا ، امروز آگهی ثبت نام اینترنتی فولکس واگن تیگوان در سایت ماموت خودرو منتشر شد.

متقاضیان خرید تیگوان میتوانند از فردا 1397/3/29 ساعت 10 صبح به وبسایت شرکت ماموت خودرو مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

اعلام شرایط پیش فروش جدید فولکس واگن تیگوان، خریداران گلف منتظر بمانندبرای فولکس واگن تیگوان با موتور 2 لیتری توربوشارژر و خروجی قدرت 180 اسب بخار، قیمت علی الحساب 335 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است که از این قیمت حدود 170 میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت از سوی مشتریان دریافت شده و الباقی آن بعد از تحویل اتومبیل پرداخت خواهد شد که طبق اعلام شرکت ماموت خودرو، خودروی مورد نظربعد از 60 روز کاری به مشتریان تحویل داده می‌شود.

برای آگاهی از وضعیت عرضه فولکس واگن گلفGTI، باشرکت ماموت خودرو تماس گرفتیم و طبق اعلام ایشان، حذف گلف GTI از این برنامه فروش به منظور کاهش تعداد مراجعه کنندگان به سایت ماموت خودرو و جلوگیری از ایجاد دوباره مشکل در روند ثبت نام صورت گرفته و به زودی، شاهد اعلام زمان ثبت نام اینترنتی گلف GTI توسط این شرکت خواهیم بود.

مشاهده ویدئو معرفی فولکس واگن گلف GTI:

کارولوژی (5): معرفی گلف GTI، محصول جدید ماموت خودرو

اعلام شرایط پیش فروش جدید فولکس واگن تیگوان، خریداران گلف منتظر بمانندنظرات