1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. آشنایی با لکسس NX F-Sport بلک لاین سفارشی + قیمت

آشنایی با لکسس NX F-Sport بلک لاین سفارشی + قیمت

20 بهمن 1397
  • 0

لکسس در حال آماده‌سازی نسخه‌ای سفارشی از کراس اوور NX F-Sport با نام بلک لاین است. این خودرو از ماه فوریه وارد نمایندگی‌های فروش خواهد شد.


قیمت این خودروی سفارشی در نسخه‌ی دیفرانسیل جلو از 48575 دلار آغاز می‌شود و برای سفارش سیستم چهار چرخ محرک باید 1400 دلار دیگر را هم بپردازید. NX بلک لاین تنها به تعداد هزار دستگاه تولید خواهد شد و وجه تمایز آن با نسخه‌های استاندارد شامل مواردی همچون گرافیک‌های خاص بدنه و رینگ‌های 19 اینچی آلیاژی می‌باشد. مشتریان می‌توانند از بین سه رنگ بدنه‌ی سفید، اوبسیدین و نقره‌ای یکی را انتخاب نمایند.

یکی از ویژگی‌های انحصاری این خودروی لوکس صندلی‌های سفید و مشکی و سیستم صوتی مرغوب مارک لوینسون با 14 بلندگو است. شاسی‌بلند سفارشی لکسس از تجهیزات دیگری همچون پوشش سقف مشکی، کف‌پوش‌های جدید، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه‌نمایش 10.3 اینچی، اپل کارپلی و… سود می‌برد.

از جمله ویژگی‌های استاندارد NX بلک لاین می‌توان به پکیج کامفورت اشاره کرد که شامل صندلی‌های جلوی گرم و سرد شونده، مونروف، آینه وسط با تیره شوندگی خودکار، درب پشتی برقی، پایش نقاط کور، دستیار پارک و ستون فرمان تلسکوپی می‌باشد. کنترل صدای فعال که صدای پیشرانه را از بلندگوها پخش می‌کند هم جزوی از این پکیج می‌باشد.

لکسس NX بلک لاین ادیشن چند روز آینده در نمایشگاه خودروی شیکاگو معرفی خواهد شد.

منبع پدال


نظرات