1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. تولید پژو پارس اتومات در کشور آذربایجان

تولید پژو پارس اتومات در کشور آذربایجان

18 بهمن 1397
  • 1

پس از طی شدن مراحل كیفی و از ماه آینده تولید پژو پارس دنده اتوماتیك در كارخانه مشترك خودروسازی ایران و جمهوری آذربایجان در نفت چاله تولید می شود.

سابینا نوبری مدیر منطقه اروپا، آسیا، ‌آمریكا و CIS شرکت ایران خودرو، با بیان مطلب فوق اظهار داشت: پس از بررسی های لازم و نیازسنجی بازار و استقبال چشمگیر مردم از خودروهای اتوماتیک، به تصمیم مدیریت ارشد گروه یک محصول اتوماتیک به سبد محصولات این سایت اضافه شد.

وی در خصوص آماده سازی خطوط تولید پژو پارس اتوماتیک گفت: تغییرات لازم در خطوط تولید این سایت توسط مهندسان ارشد ایران خودرو انجام شد و اولین محموله قطعات محصول به منظور گذراندن مراحل کیفیت وارد خطوط تولید شد.

نوبری در خصوص برنامه ریزی برای میزان تولید این محصول افزود : برنامه ریزی شرکت برای تولید پژو پارس دنده اتوماتیک در نیمه اول سال 1398 در سایت آذربایجان بیش از یک هزار دستگاه برآورد شده است.

مدیر منطقه اروپا، آسیا، ‌آمریكا و CIS شرکت ایران خودرو تاكید كرد: از آنجایی که سایت آذربایجان به عنوان پایگاه صادراتی محصولات ما محسوب می شود قطعا با ورود پارس دنده اتوماتیک و یک محصول دو گانه سوز می تواند بهره وری بیشتری را برای گروه صنعتی ایران خودرو در سال 98 به ارمغان آورد.

سایت آذربایجان یکی از سایت ها موفق ایران خودرو محسوب می شود که با گذشت نزدیک به یک سال حدود یک هزار دستگاه خودروی دنا، دنا پلاس و سمند EF7 را تولید و روانه بازار كرده است.نظرات

  • ناجی ناجی (24 بهمن 1397 ساعت 12:42)

    واسه مردم ایران لگن میسازه میره واسه خارجیها اتومبیل میسازه.مقصرمردم هستند.توروخدایکسال ازلگنهای**************باورکنید....