1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. فروش فوری محصولات ایران خودرو (تحویل 5 روزه)

فروش فوری محصولات ایران خودرو (تحویل 5 روزه)

10 دی 1393
 • 3

 فروش فوری محصولات ایران خودرو (تحویل 5 روزه)

به مناسبت آغاز هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم ( ص) و در راستای سیاست عرضه خودرو به مصرف کننده نهایی و تنظیم بازار، ایران خودرو، محصولات خود را با تحویل پنج روزه عرضه می کند.

به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم و آغاز هفته وحدت، طرح فروش فوری دی ماه بصورت فروش ویژه " تحویل 5 روزه " به شرح جدول پیوست از روز شنبه مورخ ٩٣/١٠/١٣ به مدت یک هفته و یا تا زمان تکمیل ظرفیت

ایران خودرو: قیمت پژو پارس در این بخشنامه

شرایط و توضیحات بخشنامه :

١- شرکت ایران خودرو در نظر دارد در جهت ارائه خدمات نوین به مشتریان، خودروی ثبت نامی مشتریان محترم را حداکثر ظرف مدت ۵ روز (به شرط تحویل مدارک به سازمان) پس از ثبت نام تحویل دهد و این شرایط فرصتی را جهت هموطنان گرامی برای بهره مندی ازخودروهای تولیدی این شرکت مهیا می نماید.

٢- به محض انجام ثبت نام، خودرو به صورت خودکار از سبد رزرواسیون جهت قرارداد مشتری یا توسط سازمان و یا توسط نمایندگی رزرو خواهد شد و اطلاع رسانی به مشتری نیز صورت خواهد گرفت.

٣- در صورتیکه نمایندگی در نظر دارد از خودروهای امانی خود جهت مشتریان ثبت نام نماید، لازم است تا از بخش ویژه نمایندگی ها و از طریق برنامه فروش های مختص امانی استفاده نماید.

۴- با توجه به تخصیص سیستمی و آنی خودرو، به هیچ وجه امکان هیچگونه تغییر در قرارداد میسر نمی باشد.

۵- با توجه به صدور فاکتور خودرو بدون الزام به گردش پرونده در سازمان، تحویل اسناد و مدارک خودرو منوط به ارائه پرونده مشتری توسط نمایندگان محترم به سازمان می باشد.

۶- در صورتیکه مشتری دارای پلاک فکی باشد و یا تاخیر در ارسال پرونده به سازمان صورت پذیرد، زمان ساخت پلاک و تاخیر در ارسال پرونده به زمان موعد تحویل افزوده خواهد شد.

٧- در این بخشنامه امکان انتخاب کارت طلائی یک ستاره اختیاری با امتیاز ٢۵% تخفیف جهت خودروهای خانواده وانت، پژو٢٠۶و پژو۴٠۵ فراهم شده است. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت کارت طلائی، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

٨- در این بخشنامه امکان انتخاب دستگاه مالتی رهیاب به صورت آپشن (اختیاری) امکان پذیر خواهد بود. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت این دستگاه، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

٩- در این بخشنامه مشتریان حقوقی مجاز به ثبت نام نمی باشند.

١٠- در این بخشنامه در حین ثبت نام، امکان انتخاب رنگ های متنوع برای خودروهای این بخشنامه فراهم می باشد و پس از ثبت نام امکان تغییر رنگ وجود نخواهد داشت.

١١- شرکت ایرانخودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت ، نسبت به قطع ثبتنام اقدام کند .

١٢- امکان انتخاب شرکت بیمه گر در زمان ثبت نام وجود دارد.

١٣- در این بخشنامه، تنظیم صلحنامه قابل اجرا نیست.

١۴- در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادها ١٨ درصد سالیانه (یک و نیم درصد ماهیانه) ، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.

١۵- پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف ندارد.

١۶- هر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی ، مالیات و ...) و همچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود.

١٧- ثبت نام صرفا اینترنتی وب سایت های www.ikco.ir و ikco.iranecar.ir می باشد.

١٨- نمایندگان محترم هنگام ثبت نام از مشتریان حتما موارد عنوان شده در بخشنامه٢٩۶٨( مدارک مورد نیاز جهت احراز سکونت ) را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام نمایند.

١٩- تهیه رونوشت از صفحه اول شناسنامه و کارت ملی مشتری کفایت می کند و چنانچه شناسنامه دارای توضیحات بود، رونوشت از آن صفحه نیز لازم می باشد.

٢٠- ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبتنام الزامی است.

21 - در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری،به هیچ عنوان امکان اصلاح وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی ازصدور پلاک باکدشهر مغایرو یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.

٢٢- در صورت ارائه اطلاعات نادرست آدرس توسط مشتری، شرکت حق دارد بطور یکطرفه قرارداد را فسخ نماید.

٢٣- مبالغ ارائه شده بر اساس دستورالعمل ابلاغی شورای ملی رقابت می باشد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 93/10/13 می باشد

 فروش فوری محصولات ایران خودرو (تحویل 5 روزه)نظرات

 • امیرصفایی امیرصفایی (11 دی 1393 ساعت 22:43)

  دیوونه اون تنوع رنگشم .پژوپارس در سه رنگ دلفینی!! ابی!! سبز انگوری!!!!!!

 • رضا شاه علی رضا شاه علی (11 دی 1393 ساعت 16:10)

  گهی پشت به زین گهی زین به پشت ......

 • آفرین آفرین (10 دی 1393 ساعت 15:43)

  من متوجه نشدم آخرش قیمت شورای رقابت شد یا قیمت کارخانه , البته خریدار هرچه باشد میخرد چون نیاز است