1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی کانسپت جدید کیا، ترکیبی از پرفورمنس و زیبایی + عکس

معرفی کانسپت جدید کیا، ترکیبی از پرفورمنس و زیبایی + عکس

11 اسفند 1397
  • 0

کراس اوور XCeed تنها خودروی جدید کیا در نمایشگاه ژنو نخواهد بود. این خودروساز کره‌ای یک کانسپت الکتریکی کاملاً جدید را نیز رونمایی خواهد کرد و به همین خاطر اولین تیزر از آن منتشر شده است.


این تیزر که با کپشن “سریع‌تر کردن ضربان قلب” منتشر شده نشان دهنده‌ی خودرویی فعلاً بدون نام است که می‌خواهد مسیر کیا در بحث الکتریکی سازی را نشان دهد.

خودروی مفهومی کیا در مرکز طراحی اروپایی این شرکت در فرانکفورت طراحی شده و نشان دهنده‌ی علاقه‌ی کیا به حرکت در مسیر هیجان‌انگیز الکتریکی‌هاست.

در تنها تیزر منتشر شده تا به اینجا می‌توانیم نمای جلوی خودرویی را ببینیم که از چراغ‌های منحصربه‌فردی برخوردار است. نوار LED اطراف دو دسته LED افقی را احاطه کرده است. لوگوی کیا نیز به‌صورت نورانی خودنمایی می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های طراحی این کانسپت الکتریکی می‌توان به کاپوت عضلانی، قوس‌های چرخ پهن و دوربین‌های کوچکی اشاره کرد که جایگزین آینه‌های جانبی شده‌اند.

معاون طراحی کیا موتورز اروپا می‌گوید: “طراحی خودرو کاملاً در احاطه‌ی قلب انسان‌ها بوده و باعث می شود قلب کمی سریع‌تر بتپد و ما معتقدیم قطعاً دلیلی برای تغییر طراحی صرفاً به خاطر اینکه با خودرویی الکتریکی طرف هستیم وجود ندارد.”

ما هم با این گفته‌ها موافقیم اما کانسپت کیا علاوه بر ظاهری گیرا و جذاب پرفورمنس قابل‌توجهی هم خواهد داشت. مدیر کیا خاطرنشان ساخته این خودرو به گونه‌ای عمل خواهد کرد که در زمان راندن آن موهای پشت گردنتان بلند شود. قطعاً خبرهای بیشتری از این کانسپت در چند روز آینده منتشر خواهد شد بنابراین منتظر اخبار هیجان‌انگیزتری باشید!

منبع پدال


نظرات