1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. ادعای دوباره سایپا: پراید را گران نکردیم

ادعای دوباره سایپا: پراید را گران نکردیم

باز هم سایپا ادعا کرد: پراید را گران نکرده‌ایم
20 اسفند 1397
  • 1

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: در طرح فروش فوری اسفندماه محصولات سایپا، قیمت خودرو پراید فعلا هیچ‌گونه افزایشی نداشته است.

حسین کاظمی طرقی افزود: در طرح فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا که باهدف تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ها صورت می‌گیرد و روز شنبه نیز ادامه یافته، خودروی پراید هیچ‌گونه افزایش قیمتی نداشته است.

به گفته وی قیمت محصولات سایپا براساس فرمول تعیین قیمت در حاشیه بازار تعیین شده و همچنان با همان قیمت‌های مصوب عرضه خواهد شد.

کاظمی ادامه داد: با اجرای فروش فوری محصولات سایپا در روز شنبه، قیمت خودرو پراید در بازار 500 هزار تومان کاهش یافت.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: این گروه با اجرای طرح فروش فوری اسفندماه همزمان با افزایش تولید و تسریع در تحویل خودرو به مشتریان، تلاش می‌کند بازار شب عید را متعادل کرده و قیمت محصولات خود را به‌صورت باثبات و پایدار نگه دارد.

کاظمی افزود: سایپا با تسریع در عرضه خودرو و پاسخ‌گویی به تعهدات خود موفق شده واسطه‌گری و سودجویی را در بازار محصولات خود، به حداقل برساند.

منبع تسنیم


نظرات

  • مردم مردم (20 اسفند 1397 ساعت 10:00)

    شما رو فقط به خدا واگذار میکنم و امیدوارم خدا جوابتون رو بده ماشینی که الان مثل پراید بیش تر از هفت میلیون ارزش ندارد الان داره پنجاه و هفت میلیون معامله میشه پنجاه میلیون اضافه واقعا انصافه اسم خودتون رو هم گذاشتید مسلمان حتما نماز هم میحونید و روزه هم میگیرید و به خدا پیغمبر هم ایمان دارید شماهارو فقط باید به خدا واگذار کرد و فقط خدا باید جواب شما رو بده یادتون نره که چوپ خدا صدا نداره از یه جای میخورید که اصلا نمیدونید از کجا خوردید آه و نفرین و علت مردم آخرش دامن گیرتون میشه نگران نباشید