1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. ثبت تصاویر رنو مگان فیس لیفت با پوشش استتاری

ثبت تصاویر رنو مگان فیس لیفت با پوشش استتاری

11 فروردین 1398
  • 0

همین چند روز پیش بود که ما تصاویر تست نسخه‌ی پرچم‌دار جدید رنو مگان را مشاهده کردیم. قرار است مگان RS تروفی R سریع‌ترین مگان تاریخ باشد؛ اما تصاویر جاسوسی جدید منتشر شده نشان می‌دهد مدل هاچبک و استاندارد این خودرو نیز در حال تجربه‌ی یک فیس لیفت می‌باشد.
اگر نگاهی دقیق‌تر به برخی از تصاویر داشته باشید قطعاً متوجه خروجی اگزوز عجیبی در زیر سپر عقب خواهید شد. این خروجی اگزوز به نظر می‌رسد به سیستم اگزوزی استاندارد متصل بوده اما یک خروجی دیگر هم در طرف مخالف سپر مشاهده می‌شود. همچنین در بخش جلو و زیر درب طرف شاگرد دسته‌ی جالب‌توجهی از حسگرها دیده می‌شود.

2.jpg
اگرچه این اگزوز غیرعادی می‌تواند چندین احتمال را به همراه داشته باشد اما معتقدیم رنو شاید در حال کار روی قوای محرکه‌ی هیبریدی برای هاچبک خود باشد. هنوز چیزی به‌صورت رسمی تأیید نشده اما رقبایی همچون فورد و فولکس‌واگن قبلاً اعلام کرده‌اند مدل‌های الکتریکی شده از محصولات خود در این کلاس را تولید خواهند نمود و بنابراین دیدن مگان با قوای محرکه هیبریدی ملایم توجیه‌پذیر خواهد بود.
مگان فیس لیفت جدای از تغییرات زیر کاپوت خود دارای برخی به‌روزرسانی‌های ظاهری در جلوپنجره و سپر نیز خواهد بود. در نمای عقب نیز شاهد چراغ‌هایی با گرافیک جدید خواهیم بود. با نگاهی تیزبینانه می‌توانیم پوشش استتاری روی داشبورد را نیز ببینیم که شاید نشان‌دهنده‌ی تغییرات بزرگ داخل کابین باشد. قطعاً می‌توانیم انتظار به‌روزرسانی سیستم اطلاعات سرگرمی را داشته باشیم.
با توجه به میزان پوشش‌های استتاری این خودرو، اگر رنو مگان فیس لیفت در نمایشگاه فرانکفورت معرفی شود سورپرایز نخواهیم شد. البته معرفی آن در نمایشگاه ژنو احتمال بیشتری دارد.

منبع پدال


نظرات