1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی جدیدترین خودروی "کیا" هفته آینده رسما + عکس

معرفی جدیدترین خودروی "کیا" هفته آینده رسما + عکس

25 فروردین 1398
  • 0

مدل مفهومی کیا "هابانیرو" در خبرنامه نمایشگاه خودرویی نیویورک معرفی شد.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از "کارسکوپ"، این خودرو که ظاهری برجسته و چشم‌گیر دارد کراسی شیک است که ظاهرا شبیه هیچ کدام از خودروهای دیگر این رده در جهان نیست. نمای ابتدا تا انهای این محصول تحت تسلط یک صفحه بزرگ نقره‌ای تیره بوده و برشی z شکل در آن خودنمایی می‌کند.


از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد در ظاهر این کیا می‌توان به نبود جلو پنجره آشنا و ببری شکل آن اشاره کرد. در نمای جلو چراغ‌های خودرو به صورت نوار باریک و زاویه‌داری هستند که توسط نواری باریک در مرکز جلوپنجره به هم وصل شده‌اند.

نمای روبه‌رویی خودرو تا حدی بزرگ و عضلانی از آب در آمده است، اما دیگر بخش‌های خودرو با سادگی طراحی شده‌اند. درب موتور نیز ساده و گرد طراحی شده و شیب سقفی زیبا و جذاب است. تنها عاملی که نمای مینیمالیستی خودرو را تغییر می‌دهد، ترکیب استفاده از رنگ جسورانه قرمز پس از ستون C است.

دستگیره‌های در این مدل، مفهومی با مهارت زیاد پنهان شده و خودرو روی رینگ‌های عظیم آلیاژی و لاستیک‌های آفرودی سوار است. هابانیرو به آینه‌های سنتی مجهز نشده و در مقابل و احتمالا دارای دوربین‌های آینه‌ای مانند آئودی ئی- ترون است.

احتمالا نام خودرو آن را به خودروهای خانواده نیرو الحاق می‌کند و از این رو می‌توان انتظار موتورهای الکتریکی، هیبریدی و پلاگین هیبرید را از این خودرو داشت. این خودرو در هفته آینده با جزئیات بیشتر و برای نمایش در هفته خودرویی نیویورک به نمایش درخواهد آمد.نظرات