1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. درز تصاویر کراس اوور جدیدی مبتنی بر کیا سید

درز تصاویر کراس اوور جدیدی مبتنی بر کیا سید

20 اردیبهشت 1398
  • 0

کیا سید به زودی یک نسخه کراس اوور به نام کیا XCeed نیز خواهد داشت.

این کراس اوور بدون پوشش استتاری در هلند دیده شده است.

کیا XCeed دارای طراحی منحصر به فردی است تا از کیا سید متمایز شود. در نتیجه، این واقعیت که این خودرو یک هاچ بک با ارتفاع بیش تر شده است به چشم نخواهد آمد. در نیم رخ این خودرو شیشه جلوی قوس دار همتای هاچ بک آن دیده نمی شود، خطر کمر آن در قسمت پشت کمی رو به بالا رفته و گلگیرهای برجسته و محافظ ها از دیگر عناصر شاسی بلند در آن هستند.

در قسمت پشت کیا XCeed چراغ های عقب باریک تر و سپری با طراحی منحصر به فرد، رکابی زیرین و لوله اگزوز دوقلو تعبیه شده است. شاید قسمت جلوی این خودرو بیش ترین تفاوت را داشته باشد چرا که از چراغ های جلو، سپر و جلوپنچره مخصوص این مدل بهره خواهد برد. روی سقف این خودرو ریل های سقف نقره ای رنگ تعبیه خواهند شد.

در کابین کیا XCeed عناصری مخصوص با تزئیناتی روی داشبورد، کنسول وسط و درهای تعبیه خواهد شد. گمان می رود گزینه های روکش مخصوص این مدل و برخی تجهیزات رفاهی مازاد نیز در این خودرو ارائه شوند.

2.jpg
کیا XCeed احتمالا در مقایسه با کیا سید دارای ارتفاع بیش تری از سطح زمین خواهد بود و از ساختار سیستم تعلیق نرم تری برای ایجاد عملکرد بهتر در جاده های ناهموار بهره خواهد برد. گزینه های موتور و گیربکس مشابه همتای هاچ بک آن نیز برای XCeed پیش بینی می شود. بنابراین، گزینه های موتور این خودرو می تواند شامل 1.0 لیتری T-GDI، 1.4 لیتری MPI و 1.4 لیتری T-GDI بنزینی و 1.6 لیتری CRDi دیزلی باشد. گزینه های گیربکس این خودرو نیز شامل دستی شش سرعته و اتوماتیک دو کلاجه هفت سرعته خواهد بود. نسخه ای هیبریدی شارژی نیز برای این خودرو برنامه ریزی شده است.

کیا XCeed در نمایشگاه خودروی فرانکفورت 2019 رونمایی جهانی خواهد شد.نظرات