1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. انتشار چهره احتمالی نسل جدید جنسیس G80 + عکس

انتشار چهره احتمالی نسل جدید جنسیس G80 + عکس

15 خرداد 1398
  • 0
  • 5690

طراحان مستقل صنعت خودروسازی دست بکار شده و با استفاده از عکس های جاسوسی منتشر شده از خودروی نسل جدید جنسیس G80، چهره احتمالی آن را به تصویر کشیده‌اند.


چند ماه پیش رسانه های خبری تصاویر جاسوسی نسل جدید "جنسیس G80" را هنگام گذراندن تست های خود منتشر کردند و به دفعات متعدد شاهد انتشار تصاویر جاسوسی بیشتری از این خودرو در رسانه های خبری بوده ایم، تا اینکه بلاخره طراحان مستقل صنعت خودروسازی دست بکار شده و با الگوبرداری از همین تصاویر جاسوسی، موفق به طراحی و آماده کردن چهره احتمالی نسل جدید "جنسیس G80" به صورت گرافیکی شده‌اند تا یک پیش درآمد از چهره این خودرو هم در قسمت جلو و هم در قسمت عقب پیش از معرفی رسمی آن داشته باشیم.

 

new-genesis-g80.jpg
باتوجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده در هفته های قبل، می توانیم این طرح گرافیکی را بسیار دقیق و نزدیک به نسخه اصلی توصیف کنیم و با نگاهی کوتاه به تصاویر جاسوسی اتومبیل می توان به ویژگی های جدید ظاهر اتومبیل و تغییرات آن نسبت به نسل قبل پی برد که حالا در تصاویر گرافیکی جدید این خودرو بهتر به نمایش گذاشته شده است. مهم ترین تغییری که خودروی نسل جدید جنسیس G80 به خود دیده است، مربوط به چراغ های پیشانی و همچنین جلوپنجره بزرگ آن خواهد بود که همانند نسخه جدید جنسیس G90 طراحی شده است، هرچند خیلی از فعالان چهره قبل محصولات جنسیس را به چهره جدید آن که هم اکنون شاهد آن هستید، ترجیح می دهند.

در کنار این موارد، پیش بینی شده است که خودروی نسل جدید جنسیس G80 پیشرانه های شش سیلندر 3.8 لیتری و همچنین 3.3 لیتری توربودوقلوی خود را حفظ کرده باشد و در کنار آن یک سیستم محرک هیبریدی جدید و همچنین یک موتور 8 سیلندر جدید اضافه شود که برای رسیدن به جزییات آنان باید تا معرفی رسمی این خودرو از سوی شرکت خودروسازی جنسیس در زمانی نامعلوم صبر کنیم.
نظرات