1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. تیونینگ ای‌سی اشنیتزر این بار بر روی ب‌ام‌و سری 8 + عکس

تیونینگ ای‌سی اشنیتزر این بار بر روی ب‌ام‌و سری 8 + عکس

16 خرداد 1398
  • 1

پس از نمایش ابتدایی در نمایشگاه Essen سال پیش، تیونر مشهور آلمانی یعنی ای سی اشنیتزر از طیف کامل قطعات تیونینگ خود برای ب‌ام‌و سری 8 رونمایی کرد.

 

این شرکت افترمارکتی پکیج ارتقایی خود برای پیشرانه‌ی گرندتورر ب‌ام‌و را نهایی کرده و نتایج به دست آمده امیدوار کننده هستند. پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3 لیتری توربودیزل بکار رفته در مدل 840d هم‌اکنون قدرت 380 اسب بخاری و گشتاور 780 نیوتون متری دارد که نسبت به قدرت و گشتاور 320 اسبی و 680 نیوتون متری نسخه استوک ارتقای قابل‌توجهی را نشان می‌دهد.

 2.jpg

اما کیت در نظر گرفته شده برای پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4.4 لیتری توئین توربوی مدل M850i گیراتر است. ای سی اشنیتزر از این پیشرانه‌ی توانمند قدرت 620 اسب بخاری و گشتاور 840 نیوتون متری گرفته که نسبت به نیروگاه استاندارد ب‌ام‌و حاکی از افزایش 90 واحدی قدرت و 90 نیوتون متری گشتاور دارد.

1.jpg
این شرکت همچنین خفه کن‌های اسپورت را برای سیستم اگزوزی تدارک دیده که شامل دو فلاپ در دو خروجی اگزوز کربنی می‌باشد. همچنین مالکان ب‌ام‌و سری 8 می‌توانند کیت سیستم تعلیقی را سفارش دهند که ارتفاع آن را 20 میلی‌متر به زمین نزدیک می‌کند.

 

از جمله تغییرات ظاهری این خودروی لوکس نیز می‌توان به اسپویلر جلوی کربنی، اسپلیتر جلو، بالچه‌های کناری، ورودی‌های هوای روی کاپوت با عناصر کربنی، رکاب‌های جانبی کربنی، دیفیوزر عقب، اسپویلر عقب و بال عقب ثابت مسابقه‌ای اشاره کرد. سری 8 این تیونر همچنین از چراغ‌ترمز فرمول 1 مانند در مرکز دیفیوزر عقب سود برده است.

 3.jpg

مشتریان می‌توانند از بین رینگ‌های سبک‌وزن فورج کاری شده‌ی AC3 یا مدل‌های دو رنگ AC1 یکی را انتخاب کنند. این رنگ‌ها ابعاد 20 اینچی دارند. نهایتاً هم باید به کابین اشاره کرد که تغییرات مناسبی همچون استفاده از پدال‌ها، استراحت گاه پا و نگه‌دارنده کلید آلومینیومی به چشم می‌خورند.

4.jpg

6.jpg

5.jpg

منبع پدال


نظرات

  • حمید س حمید س (18 خرداد 1398 ساعت 13:19)

    سایپا هم کویک رونمایی کرد...یعنی حاضر نیستن ی زره به خودشون فشار بیارن