1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. درز تصویری از نسل جدید رنو کپچر مدل 2020

درز تصویری از نسل جدید رنو کپچر مدل 2020

31 خرداد 1398
  • 1

تصویری در توییتر منتشر شده که گفته می‌شود متعلق به نسل جدید رنو کپچر است. اگر این تصویر واقعی باشد، باید گفت نسل جدید کراس‌اوور ساب‌کامپکت رنو طراحی جسورانه‌تری نسبت به نسل کنونی خواهد داشت. اولین چیزی که در کپچر جدید جلب‌توجه می‌کند چراغ‌های جلوی پنجه خرچنگی آن است که به دیگر ساخته‌های جدید رنو مثل مگان شباهت دارد.

این چراغ‌ها حالت تهاجمی بیشتری به خودرو بخشیده‌اند. البته هرچند چراغ‌های جلوی کپچر جدید کاملاً متفاوت هستند اما شکل جلوپنجرهٔ آن شباهت زیادی به نسل فعلی دارد. ورودی هوای درون سپر اما حالا طرحی مستقل پیدا کرده و به مه شکن‌ها متصل نیست درحالی‌که مثل کپچر کنونی، در زیر سپر جلوی خودرو یک صفحهٔ محافظ نقره‌ای‌رنگ دیده می‌شود.


نسل جدید رنو کپچر بر اساس پلت‌فرم CMF-B رنو ساخته شده که امکان نصب پیشرانه‌های جدیدی را فراهم می‌کند؛ بنابراین احتمالاً در کنار موتورهای سنتی بنزینی و دیزلی، یک نسخهٔ پلاگین‌هیبریدی با پکیج باطری 9.8 کیلووات ساعتی هم برای کپچر ارائه خواهد شد که بُردی تمام الکتریکی برابر با 50 کیلومتر ارائه می‌کند. علاوه بر این، انتظار می‌رود در آینده نسخهٔ دیزلی با سیستم هیبریدی خفیف هم برای این کراس‌اوور فرانسوی ارائه گردد. رنو مدت‌زمان زیادی است که روی توسعهٔ نسل جدید کپچر کار می‌کند و بنابراین انتظار می‌رود در ماه‌های آینده رسماً آن‌را رونمایی کند.

2.jpg

3.jpg

منبع پدال


نظرات

  • علی محمدی علی محمدی (31 خرداد 1398 ساعت 13:46)

    پس ازفروش ملیاردی خودرو حالا دیگر که مشتری کم شده داد نداشتن قطعه وپول بهانه جدید شرکتهای خودرو سازی میگویند دلار4200 تومانی به انها داده شود وانها خودرو را گران دهند ومردم را بیچاره کنند که سرپا باشند اگربگوییم خودرو داخلی نمی خواهیم باید کرا ببینیم به خاطر خدا این شرکتها به تولید دوچرخه ویا کار دیگر انجام دهند از مردم همه پرسی شود اگر کسی راضی بود کار کنند