1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی بی ام و سری 8 گرن کوپه مدل 2019 + عکس

معرفی بی ام و سری 8 گرن کوپه مدل 2019 + عکس

6 تیر 1398
  • 0

پس از درز اطلاعاتی در هفته گذشته، اکنون بی ام و سری 8 گرن کوپه قبل از عرضه در اواخر سال 2019 به طور رسمی معرفی شده است.

این کوپه چهار در شبیه به سری 8 بوده و تقریبا تمام ابعاد آن گسترش یافته است. فاصله بین دو محور این خودرو 201 میلی متر بیش تر از همتای دو در آن است و بدنه اش نیز به طور کلی 231 میلی متر کشیده تر شده است. این خودرو هم چنین 30 میلی متر عریض تر از سری 8 اصلی است. در واقع این خودرو بزرگ تر از همتای دو در خود است.

2.jpg

ابعاد بزرگ تر این خودرو به ایجاد فضای بیش تر در عقب، ورودی های بزرگ تر درها و فضای صندوق عقب بیش تر کمک کرده است. صندلی های عقب این خودرو مستقل هستند و با پشتی های سر ارتقا یافته و تریم چرمی ممتاز Vernasca بی ام و تکمیل می شوند.

اگرچه صندلی عقب مرکزی این خودرو از نظر فنی برای سفرهای کوتاه مناسب است، می تواند برای کودکان مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به میزان تمایل مالک به رفاه سرنشینان عقب، می توان آپشن کنترل دمای چهار محیطه و آفتاب گیرهای عقب را برای این خودرو سفارش داد.

4.jpg 

یک سقف شیشه ای پانورامیک نیز به صورت استاندارد برای این خودرو ارائه می شود که شیشه های جلو و عقب را با یک پانل شیشه ای بزرگ به یک دیگر متصل می کند. در قسمت جلوی این خودرو همه چیز شبیه به سری 8 اصلی است که شامل OS7.0 بی ام و، تمام مواد ممتاز و رویکردی مدرن از کنسول وسط کلاسیک بی ام و است.

این خودرو در زمان عرضه با سه گزینه نیرومحرکه 840i با قدرت 250 کیلووات و گشتاور 500 نیوتون متر، M850i xDrive با قدرت 390 کیلووات و گشتاور 750 نیوتون متر و 840d xDrive با قدرت 235 کیلووات و گشتاور 680 نیوتون متر ارائه می شود.

5.jpg

تجهیزات ایمنی استاندارد در این خودرو شامل ترمز اضطراری خودکار با شناسایی عابرپیاده، کمک ثبات در مسیر، هشدار ترافیک پشت، دوربین معکوس با سنسور است در حالی که آپشن های آن شامل کروز کنترل با عملکرد توقف و حرکت و دوربین دید محیطی با نمای سه بعدی خواهد بود.

3.jpgنظرات