1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. تکذیب افزایش قیمت محصولات سايپا

تکذیب افزایش قیمت محصولات سايپا

9 مرداد 1398
 • 5

حسين كاظمي با اشاره به ثبات قيمت محصولات سايپا در ماه‌هاي اخير افزود: در حال حاضر با گذشت چند ماه از تغيير دستورالعمل قيمت‌گذاري خودرو، سايپا به عرضه محصولات خود با قيمت ثابت ادامه مي‌دهد.

وي با اشاره به افزايش قيمت برخي از خودروهاي توليد داخل گفت: هيچ‌يك از اين افزايش قيمت‌ها مربوط به سايپا نبوده و اين گروه خود را ملزم به حفظ ثبات مي‌داند.

كاظمي تصريح كرد: سايپا ظرفيت روزانه فروش فوري اعتباري محصولات خود را نيز تا حد ممكن افزايش داده تا مصرف‌كنندگان واقعي بتوانند از مزيت‌هاي موجود در آن استفاده كنند.

معاون بازاريابي و فروش سايپا گفت: افزوده شدن خودرو تيبا به سبد محصولات قابل عرضه در طرح فروش اعتباري از ديگر اقداماتي بود كه با هدف پوشش نيازهاي مختلف بازار صورت گرفت.

وي ادامه داد: بازار خودرو در حوزه قيمتي روند كاهشي را تجربه مي‌كند و گروه سايپا نيز با هدف كمك به حفظ و بهبود وضع موجود، علاوه بر ثابت‌نگه‌داشتن قيمت محصولات خود، عرضه به بازار را با سرعت بيشتري دنبال مي‌كند.

وي از بازگشت امكان اعلام قيمت‌ها در سايت‌هاي اينترنتي خريد و فروش كالا به سايت‌هاي اينترنتي خريد و فروش خودرو انتقاد كرد و خواستار خريد محصولات سايپا توسط مشتريان از طريق سايت رسمي اين گروه شد.

كاظمي افزود: سايپا به كنترل قيمت محصولات خود در بازار و از بين بردن واسطه‌گري‌ها از طريق كاهش فاصله قيمت كارخانه و بازار ادامه خواهد داد.نظرات

 • رضا رضا (10 مرداد 1398 ساعت 12:10)

  معاون جان این حقه ها دیگه قدیمی شده

 • سيامك سيامك (9 مرداد 1398 ساعت 12:54)

  قوه قضايه بايد با سايت هاي ديوار و شيپور برخورد كنه كه قيمت خودرو رو دوباره درج كردن ضمنا اينا همش سيا بازي باند خودرو تو ايرانه برا گرون كردن مجدد خودرو اين باند شامل خودرو سازها، دلال ها ، سايت هاي اعلام قيمت و مسئولين صاحب نفوذ و قدرت به قول رهبر عالي قدر فساد مثل اژدهاي 7 سر ميمونه

 • حمید حمید (9 مرداد 1398 ساعت 12:53)

  چرا دروع میگی..خدا ازتون نگدره..دلالها

 • حمیدزارع حمیدزارع (9 مرداد 1398 ساعت 12:38)

  واقعن اگر این چنین باشه خوبه ولی سایپا هیچ محصولی افزایش نداده این ایرنخودروهست که مردم را بدبخت میکنه همیشه پیش قدم هست واقعن اگر مردم متحد بودن نمیخریدن که اینم نمیشه فقط قوه قضاییه میتونه همچی را درست کنه کشور را دارن به نابودی میکشن تمام بنگاه ها پر از ماشین شده بود و نزولی هیچ کس نمیخرید دوباره قیمت برگشت و ایرانخودرو کلید زد خیال میکنن مردم **** هستن نمیفهمن نمیدانن مردم میدانن

 • ارش ارش (9 مرداد 1398 ساعت 11:12)

  این چرا دروغ میگه.مردم را چه فرض مکنه؟از ابتدای سال تا الان قیمت ساینا را نگاه کنید!