1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. اعلام قیمت و مشخصات تویوتا آوالون TRD 2020 + عکس

اعلام قیمت و مشخصات تویوتا آوالون TRD 2020 + عکس

24 مرداد 1398
  • 0

تولید یک سدان اسپورت توسط تویوتا مخصوصاً مدل میان سایز کمری و فول سایز آوالون چیزی نبود که تا چند سال پیش قابل‌تصور باشد؛ اما در سال 2018 این اتفاق رخ داد و ما با نسخه‌های TRD این دو خودرو آشنا شدیم. هنوز قیمت کمری و آوالون TRD در آن زمان اعلام نشده بود چراکه پاییز امسال قرار است هر دو خودرو وارد بازار شوند.

1.jpg
امروز می‌توانیم جزئیات قیمت‌گذاری تویوتا آوالون TRD را بدانیم. تویوتا می‌گوید قیمت این خودرو از 43255 دلار آغاز می‌شود که 955 دلار آن هزینه‌های تحویل است.


این قیمت باعث می‌شود آوالون TRD بین مدل‌های لیمیتد (قیمت 43055 دلار) و تورینگ (قیمت 43455 دلار) قرار گیرد. موضوع جالب اینکه یک نسخه‌ی دیگر از آوالون با استایل گیرا هم عرضه خواهد شد که XSE نام داشته و قیمت 39255 دلاری دارد. این خودرو از همان ظاهر اسپورت آوالون TRD سود برده اما قیمت ارزان‌تری دارد.

 2.jpg

البته ویژگی‌های آوالون TRD تنها به کیت مشکی مات بدنه و دیگر ریزه‌کاری‌های آن مربوط نمی‌شود. ارتفاع خودرو چند میلی‌متری کاهش یافته و شوک‌ها نیز به منظور هندلینگ بهتر ارتقا یافته‌اند. روتورهای ترمز بزرگ‌تر در جلو نیز بکار رفته‌اند. نهایتاً هم باید به سیستم اگزوز جدیدی اشاره کنیم که صدای جذاب‌تری تولید می‌کند.

اما هنوز قیمت و مشخصات کمری TRD منتشر نشده است. تخمین زده می‌شود قیمت این خودرو بالاتر از 35 هزار دلار اعلام شده برای کمری XSE باشد.


این دو خودروی اسپورت تا پایان ماه آینده میلادی وارد نمایندگی‌های فروش خواهند شد.

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

 

منبع پدال


نظرات