1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. شرکت آسان‌موتور هیوندا النترا را ۴۴ میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد

شرکت آسان‌موتور هیوندا النترا را ۴۴ میلیون گران‌تر از بازار می‌فروشد

31 شهریور 1398
 • 3

طبق بررسی‌ها مشخص شده که هیوندا النترا ۲۰۱۸ وارداتی که توسط شرکت آسان موتور عرضه می‌شود، ۴۴ میلیون تومان گران‌تر از بازار به فروش می‌رسد.

روز به روز بر تعداد شرکت‌ها و کارخانه‌هایی که خودروهای خود را با قیمت‌هایی بالاتر نسبت به بازار آزاد عرضه می‌کنند، افزوده می‌شود.

پس از شرکت‌هایی همچون مدیران‌خودرو، کرمان‌موتور و بهمن، اکنون نوبت آسان‌موتور است که خودروهای خود را گران‌تر از بازار می‌فروشد.

طبق بررسی‌ها این شرکت قیمت النترا ۲۰۱۸ را حدود ۴۴ میلیون گران‌تر از بازار آزاد و ۴۸۹ میلیون تومان در نظر گرفته است. این در حالی است که این خودرو در بازار با قیمت حدود ۴۴۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

این موضوع از شرکت آسان‌موتور پیگیری شد. در این رابطه روابط عمومی این شرکت اعلام کرد که کاملا بی‌اطلاع بوده و مسئول رسیدگی به این موضوع واحد فروش است. واحد فروش شرکت آسان‌ موتور نیز پاسخگو نبود.

این وضعیت در حالی است که طبق قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو مصوب هیات دولت، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان وظیفه نظارت بر عملکرد خودروسازان و واردکنندگان خودرو و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو را بر عهده دارد.

منبع ایسنا


نظرات

 • علی بهرامی علی بهرامی (1 مهر 1398 ساعت 00:58)

  با سلام ، از آنجائیکه اکثر خریداران ، دلالان و عوامل شرکتها وغالبا" افرادی هستند که دارای خودرو بوده و بیماری تعویض خودرو خود را دارند تنها راه مبارزه با سودجویان و مافیای خودرو نخریدن و قناعت کردن به خودرو مورد استفاده خود هستند و آندسته از افرادی که خود رو ندارند ، فعلا" با خرید خودروئی دست دوم قناعت تا قیمت واقعی خودرو ها مشخص گردد .

 • محمد محمد (31 شهریور 1398 ساعت 11:24)

  سازمان حمایت از مصرف کننده کاری با مردم کرده که کاسه گدایی به دست گیرن .کاش این سازمان کلا منحل میشود

 • vahid vahid (31 شهریور 1398 ساعت 08:59)

  دقیقا بخاطر بی کفایتی مسٔولان ذی ربطه...آخه تا کییی!!!!!!!!!!!!!!!