1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. دیده شدن خودروی جدید تیگو 8 در حال تست فنی در خیابان‌های ایران + تصاویر

دیده شدن خودروی جدید تیگو 8 در حال تست فنی در خیابان‌های ایران + تصاویر

10 مهر 1398
 • 3

پس از گذشت چندین ماه از معرفی رسمی چری تیگو 8 در چین حال تصاویر جدید نشان می دهد که این خودرو با ظاهری استتاری در حال طی کردن تست های فنی در ایران است.

گویا شرکت مدیران خودرو با وارد کردن تعدادی از این خودرو به ایران در حال بررسی و انجام تست‌های تطبیق آن با شرایط آب و هوایی ایران و در نهایت تولید آن در کشور است

این تصاویر تعدادی از خودروهای تیگو 8 در تهران را نشان می دهد که برای مشخص نشدن نوع خودرو برخی از زوایای خودرو پوشیده شده است.

معرفی و بررسی تیگو 8 پرو در پیست آزادی

استفاده از موتور 1.5 لیتری توربوشارژر که با قدرت تقریبی 147 اسب بخار، وجه مشترک تعدادی از خودروهای چری مانند تیگو 7 و آریزو 6 است که احتمالا همین موتور البته با قدرت و گشتاور بیشتری بر روی تیگو 8 نیز مورد استفاده قرار گیرد.

این خودرو چند ماه پیش به طور رسمی در نمایشگاه خودروی چین معرفی شده بود و حال با توجه به حضور آن در ایران به نظر می رسد باید به زودی شاهد ورود تیگو 8 به بازار کشور هم باشیم.

در تازه ترین رده بندی پرفروش ترین خودروهای بازار چین از ابتدای سال جاری میلادی(2019) ، خودروی چری تیگو 8 با آنکه مدت زیادی از حضورش در بازار چین نمی گذرد توانسته بود رتبه 67 را در بین 100 خودروی پرفروش بازار چین کسب کند.

دیده شدن خودروی جدید تیگو 8 در حال تست فنی در خیابان‌های ایران.jpg

دیده خودروی جدید تیگو 8 در حال تست فنی در خیابان‌های ایران.jpg

دیده شدن خودروی جدید تیگو 8 در تست فنی در خیابان‌های ایران.jpgنظرات

 • ایرانی ساکن نینگبوی چین ایرانی ساکن نینگبوی چین (13 مهر 1398 ساعت 03:24)

  چری ماشین خیلی خوبیه ، هر کس بخره پشیمون نمیشه ،

 • سیدکرج سیدکرج (11 مهر 1398 ساعت 17:16)

  در شهر کورها یه چشم پادشاهه

 • محمد حسین محمد حسین (10 مهر 1398 ساعت 19:44)

  تیگو8 بر اساس پلتفرومی از برند میتسوبیشی ژاپن ساخته شده است و تنها چیزی که در بدنه تغییر داده شده است گذاشتن نشان چینی به جای نشان برند ژاپنی است! منتها چون این پلتفروم برای اس یو وی هیبریدی ساخته شده است و چون در هیچ یک از رسانه های تخصصی خودرو اشاره ای به خرید حق لیسانس پلتفروم اصلی نشده است روشن است که با یک محصول کپی شده روبرو هستیم منتها روشن است که سطح کیفی فاصله ای نجومی خواهد داشت!