1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی فورد موستانگ 700 اسب بخاری در SEMA + تصاویر

معرفی فورد موستانگ 700 اسب بخاری در SEMA + تصاویر

22 مهر 1398
  • 0

همه‌ساله طیف گسترده‌ای از خودروهای تیون شده روانه‌ی نمایشگاه SEMA می‌شوند و این فورد موستانگ طراحی شده توسط راننده‌ی مسابقات نسکار آقای رایان بلانی و لاری چن عکاس یکی از بهترین‌ها به شمار می‌رود.

 معرفی فورد موستانگ 700 اسب بخاری در SEMA + تصاویر.jpg

این خودرو با همکاری شرکت‌های مانی لاین و فورد پرفورمنس تولید شده و در ابتدا به عنوان یک فورد موستانگ GT مطرح بوده که تغییرات گسترده‌ای را از طرف گالپین اتو اسپورت دریافت نموده است. مهم‌ترین این تغییرات پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 لیتری است که هم‌اکنون پذیرای یک سوپرشارژر بزرگ بوده و قدرت 700 اسب بخاری و گشتاور 827 نیوتون متری دارد. تکمیل کننده‌ی تغییرات نیروگاه آهنین موستانگ هم اگزوز مگنا فلو و ترمزهای پرفورمنس ویلوود می‌باشد.

معرفی فورد موستانگ 700 اسب بخاری در SEMA تصاویر.jpg
روی بدنه یک پوشش قابل‌توجه الهام گرفته از خودروهای مسابقه‌ای فورد GT40 بکار رفته است. همان‌گونه که مشاهده می‌شود رنگ‌های قرمز، مشکی و سفید حضور پررنگی در این پوشش نمایشی دارند. رینگ‌های خودرو نیز کاملاً برجسته بوده و در معرض دید قرار دارد.

 فورد موستانگ 700 اسب بخاری در SEMA + تصاویر.jpg
اما کابین خودرو کاملاً لخت شده و حالا دارای فرمان جدید و صندلی‌های مسابقه‌ای NRG می‌باشد.


بلانی گفته است:
لاری چین چشمان باورنکردنی‌ای برای جذاب‌تر کردن ظاهر خودروها دارد. من این را می‌دانم اما او از طریق لنزهای دوربین خود می‌تواند چیزها را به‌صورت متفاوتی ببیند؛ و خلاقیت و لذتی را که می‌توان در هر جنبه‌ی این خودرو دید باعث یک همکاری هیجان‌انگیز شده است.

معرفی فورد موستانگ 700 اسب در SEMA + تصاویر.jpg
این خودرو پیش از حضور در نمایشگاه SEMA برای اولین بار در 13 اکتبر و در مسابقات 500 تالادگا معرفی خواهد شد.

معرفی فورد موستانگ 700 اسب بخاری در  + تصاویر.jpg

معرفی فورد موستانگ 700 اسب بخاری در SEMA.jpg

منبع پدال


نظرات