1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از رولزرویس فانتوم 7 متری + قیمت

رونمایی از رولزرویس فانتوم 7 متری + قیمت

رونمایی از رولزرویس فانتوم 7 متری + عکس
21 آذر 1398
  • 0

بسته به نوع لیموزین مورد استفاده می‌توان شخصیت افرادی که داخل آن نشسته‌اند را حدس زد. وقتی که صحبت از لیموزین ساخت رولزرویس به میان آید قطعاً خواهیم دانست که قیمت این خودرو فوق‌العاده بالا خواهد بود.

2019-rolls-royce-phantom-limo-klassen-armored-1.jpg
قیمت این خودرویی که مشاهده می‌کنید 3.3 میلیون دلار است! فانتوم موردبحث را می‌توان 6 ماه پس از سفارش دریافت کرد و آن چیزی که تحویل می‌گیرید واقعاً یک قالیچه‌ی لوکس روی چهار چرخ است.


فاصله‌ی بین محوری 3772 میلی‌متری فانتوم استاندارد با افزایش بیش از 1 متری به 4822 میلی‌متر رسیده و طول خودرو هم‌اکنون برابر با 7032 میلی‌متر است! این خودرو با حفاظت بالستیک B7 عرضه شده و دارای دیواره‌های داخلی کابین است که باعث می‌شود سرنشینان در زمان وقوع حوادث گوناگون امنیت کاملی داشته باشند.

phantom-limo.jpg
از آنجایی که با یکی از محصولات رولزرویس روبرو هستیم بنابراین انتظار ویژگی‌های بیشتری را داریم. داخل خودرو مرکز چندرسانه‌ای آی مک با دی‌وی‌دی، سیستم صوتی بنگ اند اولوفسن و نورپردازی کامل وجود دارد. اکثر عملکردهای این سیستم را نیز می‌توان از طریق آیفون کنترل کرد.

2019-rolls-royce-phantom-limo-klassen-armored-7.jpg
فانتوم در نسخه‌ی طویل‌تر استاندارد وزن 2610 کیلوگرمی داشته و بنابراین خودروی سنگین‌وزنی محسوب می‌شود. البته افزایش قابل‌توجه طول خودرو و همچنین وجود متریال حفاظتی سنگین باعث شده وزن این خودرو بسیار افزایش یابد و این در حالی است که سازنده این لیموزین لوکس به محفظه پیشرانه اصلاً دست نزده است. به این ترتیب نیروگاه 12 سیلندر 6.75 لیتری توئین توربوی فانتوم همچنان قدرت 571 اسبی و گشتاور 900 نیوتون متری داشته اما خب این پیشرانه خواهد توانست پرفورمنس مناسبی برای خودرویی که وزنی به اندازه‌ی یک خانه کوچک دارد فراهم کند!

منبع


نظرات