1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. تولید روزانه ایران خودرو از مرز 2 هزار دستگاه گذشت

تولید روزانه ایران خودرو از مرز 2 هزار دستگاه گذشت

19 آذر 1398
  • 1

مدیرعامل ایران خودرو از دستیابی شمارگان تولید روزانه این خودروساز به 2هزار دستگاه خودرو در پایان آذرماه خبر داد.
فرشاد مقیمی با اشاره به افزایش تولید روزانه بدون کسری و عبور مستقیم از خط تولید به بازار از سه درصد در هفته اول مهر به 58 درصد در آذرماه گفت: خودروهای کسری دار نیز از 65 هزار دستگاه در هفته نخست شهريور به حدود 16 هزار دستگاه در نيمه آذرماه کاهش یافته است.

وي با اشاره به اين كه تكميل خودروهاي داراي كسري در اولويت ايران خودرو در سه ماه اخير بوده است، از افزايش تكميل و تجاری سازی روزانه اين خودروها خبر داد و گفت:‌ تجاری سازی خودرو از۹۳۰دستگاه به صورت روزانه به ۲۰۰۰ دستگاه رسيده است و طی هفته آتی تا ۲۵۰۰ دستگاه افزایش خواهد یافت تا به اين ترتيب موجودي اين خودروها در دي ماه به صفر برسد.

وي افزود: درحال حاضر توليد روزانه نيز به 1700 دستگاه رسيده كه در هفته آينده به دوهزار دستگاه افزايش خواهد يافت این در حالی است که در شهريورماه توليد روزانه كم تر از ۹۸۴دستگاه بود.

وی توسعه محصول و افزایش شمارگان تولید محصولات دوگانه سوز را از رویکردهای مهم ایران خودرو برای کاهش آلایندگی برشمرد و گفت: تولید و عرضه محصولات جدید دناپلاس اتوماتیک و 207 پانوراما در دستور کار ایران خودرو قرار دارد.نظرات

  • محسن محسن (19 آذر 1398 ساعت 19:32)

    اخه چقدر دروغ چقدر فریب ایا 1000سال عمر میکنید من یگ مصرف کننده هستم صدبارتلاش کردم نتونستم ثپت نام کنم ولی هر روز تازه تو بنگاها میاد چرا نباید مردم عادی مستقیم از نمایندگی مثل قبل خریداری کنند