1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی دو خودروی جدید ساخت ویتنام با ویژگی های جذاب و طراحی ایتالیایی! + تصاویر

معرفی دو خودروی جدید ساخت ویتنام با ویژگی های جذاب و طراحی ایتالیایی! + تصاویر

30 آذر 1398
  • 1

در نمایشگاه بین المللی خودروی پاریس 2018 یک محصول ناشناخته به نمایندگی از کشور ویتنام شرکت کرده بود که با نام "وین فست" طراحی قابل قبولی را به عنوان یک محصول تازه وارد به دنیای خودرو، ارائه می داد.

وین فست به عنوان اولین خودروی تولید انبوه از کشور ویتنام وارد فاز تجاری تجاری تولید شده است. یکی از نکات قابل توجه در رابطه با خودروی مذکور معرفی پینین فارینا به عنوان طراح آن است. هر چند سدان این برند شباهت زیادی به ب ام و سری 5 دارد!

محصولات وین فست که قرار است در انواع سدان و شاسی بلند تولید شود می تواند آینده روشنی در بازارهای جهانی بویژه کشورهای همسایه ویتنام داشته باشد.

نهات ویونگ مرد شماره یک وین فست که 49 درصد از سهام این برند را در اختیار دارد از چشم اندازی برای فروش محصولات وین فست در بازار آمریکا برای سال2021 خبر داد.

ویونگ برای راه اندازی این کار و کسب، 2 میلیارد دلار از سرمایه شخصی خود را اختصاص داده است. وی در مصاحبه با بلومبرگ جهانی شدن برند وین فست را مهمترین هدف فعالیت خود عنوان می کند و از برنامه های خود برای تولید محصولات الکتریکی نیز در آینده نزدیک خبر می دهد.

نشان V در قسمت گریل(جلوپنجره) محصولات وین فست نماینده حرف اول ویتنام است.

ویتنام هم خودروساز شد/ دو محصول با ویژگی های جذاب و طراحی ایتالیایی! (+تصاویر)

وین فست در راستای توسعه سریعتر و برخورداری از تکنولوژی روز همکاری هایی را با خودروسازان مطرح جهان از جمله جنرال موتورز و ب ام و دارد.

 4.jpg

مدل هایی که وین فست در نمایشگاه خودروی پاریس معرفی کرد نیز براساس پلتفرم هایی از ب ام و شکل گرفته اند. هر دو محصول در بخش موتور نیز از تپنده ان20 ب ام و استفاده می کنند که نمونه ای 4 سیلندر 1.6 لیتری از جنس آلومینیوم است و از 175 تا 227 اسب بخار خروجی دارد. براساس اطلاعات موجود فناوری کمپانی اتریشی اِی وی ال نیز در توسعه محصولات وین فست حضور داشته است.

در ادامه تصاویری از کراس اوور و سدان وین فست حاضر در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 را مشاهده می کنید:


وین فست مدل لوکس اس اِی 2.0

VinFast-LUX_SA2.0_SUV-2020-1280-02.jpg

2.jpg

3.jpg
وین فست سدان مدل لوکس اِی 2.0

VinFast-LUX_A2.0_Sedan-2020-1280-01.jpg

22.jpg

33.jpg

44.jpg

55.jpgنظرات

  • س ع س ع (1 دی 1398 ساعت 07:50)

    خودروسازهای به صلاح خودکفای ایرانی *** یاد بگیرید
    فقط بدنبال ***************** هستین