1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. عرضه شاسی بلند جدید رنو در نیمه دوم سال آینده + عکس

عرضه شاسی بلند جدید رنو در نیمه دوم سال آینده + عکس

12 دی 1398
  • 0

در حالی که فیس لیفت رنو کوئید اکنون عرضه شده، شاسی بلند کم تر از 4 متری با کد رنو HBC در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل و رئیس رنو در هند، Venkatram Mamillapalle در حاشیه آغاز صادرات رنو ترایبر تایید کرد که رنو HBC در نیمه دوم سال 2020 عرضه خواهد شد.

از آنجا که رنوی هند در سه ماهه ابتدایی سال آینده مشغول به روز رسانی سبد محصولات خود با قوانین BS-VI خواهد بود، زمان پس از این مدت برای تمرکز بر محصولی کاملا جدید مناسب به نظر می رسد که پاسخ این برند فرانسوی به مدل های جدیدی همچون هیوندای Venue، سوزوکی ویتارا Brezza و تاتا نکسون است. همتای فنی این خودرو از برند داتسون نیز در سال آینده عرضه خواهد شدو بنابراین گمان می رود شاسی بلند کم تر از 4 متر رنو در أواسط 2020 و شاسی بلند کم تر از 4 متر داتسون در أواخر 2020 عرضه شود.


بدنه این خودرو به ویژگی هایی همچون چراغ های جلوی دو بخشی، جلوپنجره V شکل، رینگ های آلیاژی 16 اینچی، ریل های سقف، تزئین پلاستیکی مشکی و غیره مجهز می شود.

رنو HBC از پلتفرم CMF-A+ مشابه رنو ترایبر بهره خواهد برد. این خودرو با طول کم تر از 4 متر خود کمک می کند تا این خودروساز قیمتی رقابتی برای آن تعیین کند.

این خودرو به موتور HR10 1.0 لیتری توربوشارژ سه سیلندر بنزینی مجهز می شود که در نسل پنجم نیسان میکرا و نسل پنجم رنو کلیو در اروپا ارائه می شود. بنابراین یک گیربکس دستی پنج سرعته به صورت استاندارد برای آن ارائه می شود و رخی نسخه های بالاتر آن می توانند به نسخه CVT مجهز شوند.نظرات