1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. انتشار جزئیات دست‌اول از خودروی الکتریکی فراری + جدید

انتشار جزئیات دست‌اول از خودروی الکتریکی فراری + جدید

8 بهمن 1398
  • 0

برای دیدن سوپرکار تمام الکتریکی فراری باید حداقل 5 سال صبر کنیم.


آینده از آنِ خودروهای الکتریکی است و البته این موضوع فقط درباره خودروهای تولید انبوه صدق نمی‌کند. پورشه با تایکان وارد میدان شده و قطعاً این کلاس خودرویی گسترش خواهد یافت. حالا هم نوبت فراری است هرچند پتنت ثبت شده توسط فراری نشان دهنده‌ی اطلاعاتی درباره سوپرکار الکتریکی و آینده مارانللو می‌باشد.

 12.png

همان‌گونه که انتظار می‌رود محصول الکتریکی فراری از 4 پیشرانه الکتریکی (یک پیشرانه برای هر چرخ) استفاده خواهد کرد. آن‌گونه که در اسناد منتشر شده آمده، این خودروی الکتریکی از چهار پیشرانه الکتریکی استفاده خواهد کرد. هر پیشرانه از نظر فنی نسبت به پیشرانه‌های دیگر کاملاً مستقل خواهد بود و از شفت مستقیم برای چرخاندن چرخ استفاده خواهد کرد.

 electric-ferrari-patent-documents-2.jpg

electric-ferrari-patent-documents.jpg

با این نقشه و این حقیقت که پیشرانه‌ها روی فریم خودرو تثبیت خواهند شد تا عملکرد مستقلی داشته باشند، سوپرکار الکتریکی فراری همان هندلینگ محصولات کنونی این خودروساز مشهور را خواهد داشت.

 

مجموعه باتری هم مثل اکثر خودروهای الکتریکی امروزی در اطراف چرخ های عقب جا خوش خواهد کرد. البته باید گفت این پتنت برای خودروهای هیبریدی نیز کاربرد دارد. در این مورد پیشرانه درون‌سوز می‌تواند بجای مجموعه باتری جای بگیرد.

electric-ferrari-patent-documents-3.jpg

electric-ferrari-patent-documents-4.jpg 


البته این پتنت ها اطلاعات زیادی از خودروی الکتریکی فراری را بازگو نمی‌کنند اما خب نشانه‌ای خوب از فکر کردن جدی فراری به معرفی خودرویی سبز در آینده نزدیک می‌باشد.

 

electric-ferrari-patent-documents-5.jpg

electric-ferrari-patent-documents-7.jpg

منبع پدال


نظرات