1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. ایران خودرو برای پاسخگویی به تقاضای خودرو چه خواهد کرد؟

ایران خودرو برای پاسخگویی به تقاضای خودرو چه خواهد کرد؟

22 بهمن 1398
  • 1

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: این گروه همه تلاش خود را کرده است که شرایط برابری برای متقاضیان خرید خودرو در سایت ثبت‌نام خود به وجود آورد، اما همچنان تقاضا برای خرید خودرو بیشتر از عرضه و تولید است.
مقیمی افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه پاسخ به تقاضای زیاد خرید خودرو، برنامه‌ای تدوین کرده که شاید در چند روز آینده نهایی شود و با اجرای آن شرایط بهتر و مناسب‌تری برای متقاضیان خودرو فراهم شود. وی ادامه داد: ایران خودرو تلاش دارد میزان تولید خود را افزایش و سال آینده تیراژ را به ۳ هزار دستگاه در روز برساند.

مقیمی در شهرک صنعتی بینالود همچنین ادامه داد: تاکنون بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال از تعهدات ۱۲۰ روزه ایران خودرو به قطعه‌سازان پرداخت شده است.

وی با اشاره به تسهیلات مربوط به مصوبه شورای پول و اعتبار افزود: این تسهیلات و همه منابع مالی که توسط گروه صنعتی ایران خودرو به دست آید بین قطعه‌سازان توزیع می‌شود. مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پایان گفت: در خرداد سال آینده از پلت‌فرم الکتریکال بومی کشور که توسط گروه صنعتی ایران خودرو ساخته شده است رونمایی می‌شود.

 

منبع ایرنا


نظرات

  • mori mori (22 بهمن 1398 ساعت 13:47)

    مشت نمونه خروار است. به گفته شما عزیزان روزانه دو خودروساز 4هزار دستگاه تولید کردید، با توجه به کرمان خودرو و بم و پارس خودرو،باید به 4500رسیده باشید. چند روز ضربدر تعداد اعلامی شما=کاهش تقاضای بازار و تعدیل قیمت. اما در واقع شما درست نمیگی.تناقض وجود داره ربات ها و ....شما ماشین به مردم با قیمت مصوب نخواهی داد مگر اینکه... خدا داند