1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار خودرو
  4. باز هم ایران خودرو دیزل افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد!

باز هم ایران خودرو دیزل افزایش قیمت محصولات خود را تکذیب کرد!

13 اسفند 1398
  • 0

ایران خودرو دیزل در اطلاعیه نوشت:

"پیرو گزارش منتشر شده در برخی رسانه‌ها در خصوص افزایش قیمت محصولات ایران خودرو دیزل، این شرکت در واکنش به این گزارش‌ها، هرگونه افزایش قیمت در محصولات خود را رد کرده و اعلام کرده است در خصوص هرگونه افزایش قیمت محصولات، مطابق قانون و همواره با تأییدیه سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اقدام خواهد کرد.

ایکوپرس_ ایران خودرو دیزل همچنین تاکید کرده که این شرکت متعهد است با افزایش چندبرابری عرضه در هفته‌های آتی و سه ماه اول سال آینده، فشار بازار آزاد و رانت‌جویی دلالان را از بین برده و شرایط بازار را به عنوان شرکت پیشرو در بازار خودروهای تجاری به روال عادی بازگرداند."

این ماجرای تکراری افزایش قیمت و تکذیب محصولات ایران خودرو دیزل ماه گذشته نیز خبرساز شد و باز هم این داستان عجیب ادامه خواهد داشت.

روز شنبه 10 اسفندماه، ایران‌خودرو دیزل با انتشار چند اطلاعیه جداگانه در پایگاه خبری خود، قیمت و شرایط فروش محصولات این شرکت را اطلاع رسانی کرد.

اما با رسانه‌ای شدن این قیمت‌ها توسط پایگاه خبری ایران‌جیب، این بخشنامه‌ها سریعا از وب‌سایت این شرکت حذف شد و سریعا این خبر را تکذیب کرد.

 11.jpg

دیروز دوشنبه لیست بخشنامه‌ها از سایت ایران خودرو دیزل حذف شده است.

 13.jpg

اما لیست بخشنامه‌هایی که امروز از وب سایت این شرکت حذف شده است:

14.jpg

141.jpg

142.jpg
با وجود تکذیب افزایش قیمت از سوی ایران خودرو دیزل، هنوز فروش آنلاین یکی از محصولات با قیمت جدید در سایت این شرکت فعال بوده و احتمالا تا دقایقی دیگر این فروش آنلاین نیز غیرفعال و حذف خواهد شد.

 15.jpgنظرات