1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از سدان بی ام و i4 کانسپت + عکس

رونمایی از سدان بی ام و i4 کانسپت + عکس

17 اسفند 1398
  • 0

بی ام و از کانسپت i4 رونمایی کرد که یک سدان تمام برقی جدید تحت زیر برند برقی iNext را نشان می دهد.

سدان i4 که وعده داده شده سال آینده به عنوان نسل بعدی گرن کوپه رونمایی شود به شاسی بلند برقی iNext خواهد پیوست.

نیروی این گرن کوپه چهار در از نسل پنجم سیستم eDrive بی ام و تامین می شود از ارتقا یافته تا قدرت 530 اسب بخار تولید کند. طیف حرکتی این خودرو 600 کیلومتر است .و شتاب صفر تا صد حدود 4 ثانیه دارد. بیشینه سرعت این خودرو بیش از 200 کیلومتر بر ساعت است.

26.jpg
سال گذشته 4 کانسپت معرفی شد که البته نمایی از نسل بعدی سری 4 را نشان می داد. این مدل عناصر خود را از شاسی بلند ویژن iNext کانسپت معرفی شده در سال 2018 گرفته است. کانسپت i4 با رنگ بدنه مسی یخی دارای دماغه ای بزرگ برای جلویپنجره ای است که با چراغ های جلوی LED ظریف به سبک سری 8 تزئین می شود. سپر برجسته و دماغه کشیده این خودرو ظاهری اسپرت به آن داده اند.

در نیم رخ این خودرو خط سقف شیب دار با چهار در جلب توجه می کند. تزئینات شبیه سری 7 نیز در بخش زیرین کناره های این خودرو به چشم می خورند. در قسمت پشت این خودرو چراغ های عقب LED ظریف نشان جدیدی از بی ام و هستند اما دیفیوزرهای متضاد بزرگ در طرفین سپر بیش تر جلب توجه می کنند.

کابین i4 نیز مینیمالیستی و آینده نگرانه است. کابینی دیجیتال و فرمان فوق مدرن با ساختار نمایشگر منحنی جدید در این خودرو تعبیه شده است. نوارهای طلایی برنزی در کابین این خودرو در تضاد با روکش سفید و بژ تجهیزات آن هستند. در عین حال، کنترل کننده iDrive و دکمه های صندلی های این خودرو شیشه ای کریستالی هستند. صندلی های این خودرو از ترکیب روکش پارچه ای و چرمی بهره می برند. صندلی های عقب این خودرو قابل تنظیم بوده و ساختار قابل سفارشی سازی دارند.

25.jpg

22.jpgنظرات