1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. توقیف تریلر حامل خودروهای پلاک تهران در بوشهر!

توقیف تریلر حامل خودروهای پلاک تهران در بوشهر!

27 اسفند 1398
  • 0

یک دستگاه تریلر با ۸ دستگاه خودرو پلاک تهران در خیابان طالقانی به وسیله پلیس راهور توقیف شد که صاحبان خودرو از طریق هوایی وارد بوشهر شده و خودروهای خود را با تریلر فرستاده بودند تا مورد استفاده قرار دهند که با هوشیاری پلیس راهور این خودروها متوقف و به پارکینگ منتقل شدند.

 

رئیس پلیس راهور استان بوشهر   با بیان جزئیات این خبر عنوان کرد: ساعت 7 صبح امروز دوشنبه 26 اسفندماه 98 در بازدید از سطح شهر در راستای کنترل ترافیک در مسیر میدان مطهری به سمت صلح آباد یک دستگاه تریلی خودروبر دو طبقه حامل 8 خودرو را مشاهده کردیم که به آن مشکوک شدیم.

سرهنگ حاجی زاده اظهار کرد: در بررسی ها متوجه شدیم دو خودرو ردیف آخر پلاک استان های دیگر و در میان آن کلا خودرو پلاک تهران جا داده شده است، همه هم خودروهای گران قیمت از لانکروزر، BMW، و مزدا و دو خودرو ایرانی با پلاک تهران در عقب که در بررسی بیشتر دیدیم 6 خودرو پلاک تهران و 2 خودرو پلاک شهرستان هستند.

وی افزود: پس از متوقف کردن خودرو با راننده صحبت کردیم که جریان از چه قرار است که ابتدا از بیان حقایق امتناع کرد اما بعد که گفتیم ماشین را به پارکینگ می بریم و به شیوه پلیسی وارد شدیم اعتراف کرد برای هر خودرو بین 1.5 میلیون تا 2 میلیون کرایه از افراد گرفته ام و از تهران بارگیری کرده ام تا در بوشهر پیاده کنم؛ خانواده هایشان نیز با پرواز به بوشهر آمده اند و در خانه مبله ها و هتل ها ساکن شده اند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ماشین ها را به پارکینگ انتقال داده و راننده نیز برای بررسی تحقیقات بیشتر در اختیار مراجع انتظامی است.

سرهنگ حاجی زاده به ایسنا گفت: با توجه به دستورالعمل جلوگیری از خودروهای غیربومی و دستور ملی که برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا صادر شده این عمل جرم محسوب می شود و به نوعی قانون را دور زده اند که این خودروها وارد بوشهر شوند چون در مرز زمینی از تهران تا بوشهر از تردد آنان جلوگیری میشده است.

منبع ایسنا


نظرات