1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. اسم شاسی بلند جدید نیسان لو رفت + عکس

اسم شاسی بلند جدید نیسان لو رفت + عکس

1 فروردین 1399
  • 0

شاسی بلند کم تر از 4 متر جدید نیسان می تواند با نام نیسان مگنیت ارائه شود.

این خبر بر اساس نام ثبت شده جدید نیسان منتشر شده است.

نیسان سال گذشته نام داتسون مگنیت را به ثبت رسانده بود. اکنون این خودروساز اقدام به ثبت نام نیسان مگنیت کرده است. حتی می توان تایید کرد که این خودروساز لوگوی نیسان مگنیت را نیز ساخته و برای آن نیز درخواست ثبت کرده است.

احتمالا نیسان نام مگنیت را برای شاسی بلند کم تر از 4 متر جدید خود به کار خواهد برد. این خودروساز کمپین بازاریابی این محصول را با تصاویر تیزر آغاز کرده است و گمان می رود در اواسط سال جاری آن را عرضه کند.

نیسان مگنیت احتمالا شاسی بلند کوچکی مخصوص هند خواهد بود که با در نظر گرفتن قوانین این بازار ساخته شده است. گفته می شود این شاسی بلند از پلتفرم CMF-A+ بهره می برد که نسخه ای توسعه یافته از پلتفرم CMF-A رنو کوئید است.

نیسان مگنیت می تواند همچون رنو HBC مخصوص بازار هند از موتور 1.0 لیتری HR10 بهره ببرد. این موتور توربوشارژ سه سیلندر بنزینی دارای قدرت های 100 و 117 اسب بخار و گشتاورهای 160 و 170 نیوتون متر است.پ

نیسان یک موتور 1.0 لیتری توربوشارژ سه سیلندر بنزینی نیز دارد. این نسخه HRA0 قدرت 100 اسب بخار و گشتاور 250 نیوتون متر تولید می کند. این موتور در نیسان سانی جدید که در تایلند فروخته می شود در کنار گیربکس Xtronic CVT بهره وری سوخت 1 لیتر در هر 23.3 کیلومتر دارد.

این شاسی بلند علاوه بر رنو HBC با مدل هایی همچون کیا Sonet، سوزوکی ویتارا Brezza، تاتا نکسون، ماهیندرا XUV300 و فورد اکواسپرت نیز رقابت می کند.نظرات