1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار خودرو
  4. اعلام طرح تبدیل خودروی هاوال H2 به سایر محصولات بهمن موتور + جدول

اعلام طرح تبدیل خودروی هاوال H2 به سایر محصولات بهمن موتور + جدول

28 اردیبهشت 1399
  • 1

در پی بد عهدی شرکای تجاری و عدم ادامه تولید خودروی هاوال H2 به واسطه ی شرایط تحریم های ظالمانه، شرکت بهمن موتور طی طرح های متفاوت اقدام به ارائه خودروی جایگزین کرده است. این شرکت با استفاده از همه ی ظرفیت خود در خودروهای دارای تولید، جهت کسب رضایت مشتریان و حل مشکل به وجود آمده، خودروی جایگزین ارائه می دهد.

با توجه به درخواست مجدد مشتریان و عدم امکان ارائه خودرو هاوال به دلیل قطع همکاری شریک تجاری در تامین قطعات، شرایط تبدیل تعهدات هاوال به سایر خودروها در اطلاعیه ای از سوی شرکت بهمن موتور صادر و اعلام شده است:

شرایط این بخشنامه صرفا به دلیل بروز محدودیت های تولید این محصول تعریف شده و بنا به اختیار و درخواست مشتریان قابل اقدام است. لذا مشتریان گروه بهمن جهت تبدیل خودروی هاوال H2 می توانند علاوه بر نمایندگی های محل ثبت نام، به سازمان فروش شرکت بهمن موتور نیز مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت در موجودی محصولات قابل جایگزین، این شرایط تا تاریخ 99/02/31 و یا اعلام تکمیل ظرفیت برقرار است و هرگونه پرداخت وجه و درخواست تبدیل پس از اعلام اتمام، مورد پذیرش نخواهد بود.

40.jpgنظرات

  • محسون محسون (28 اردیبهشت 1399 ساعت 03:33)

    یعنی طرف اسم نوشته واسه شاسی بلند به جاش وانت مزدا با موتور پیکان ببره؟؟؟؟واقعا چطوری روتون میشه با این پر رویی همچین حرفی رو بزنید..طرف یکسال پول ریخته حساب سوار شاسی بلند شه حالا باید با وانت بره خونه و خانواده رو بریزه پشت وانت و بگه بریم چالوس لاکچری بازی