1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. حذف شرط پرداخت 50 درصد مبلغ خودرو قبل از قرعه کشی

حذف شرط پرداخت 50 درصد مبلغ خودرو قبل از قرعه کشی

7 خرداد 1399
  • 2

با دستور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش ثبت‌نام متقاضیان در طرح فروش ویژه خودرو در ایام عید سعید فطر، تا چهارشنبه 14 خرداد 99 تمدید شد. علاوه بر این، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی از متقاضیان جهت حضور در قرعه‌کشی را نخواهند داشت.

گفتنی است، بر اساس تغییر در برنامه زمان‌بندی فروش 25 هزار دستگاه خودرو، بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام و بر اساس ضوابط تعیین شده از سوی کمیته خودرو، قرعه‌کشی با نظارت دستگاه های امنیتی و نظارتی و در حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی، صورت پذیرفته و صرفا حائزین شرایط مطابق با قرعه‌کشی انجام شده، ملزم به پرداخت وجه خودرو خواهند بود.

لذا در هیچ یک از مراحل ثبت‌نام، متقاضیان خرید خودرو ملزم به پرداخت وجه نخواهند بود و واریز 100 درصد وجه خودرو تنها از سوی افرادی صورت خواهد پذیرفت که بر اساس قرعه‌کشی انجام شده، حائز شرایط تشخیص داده شوند.

یادآور می‌شود شرط نداشتن پلاک فعال و خرید خودرو ظرف 36 ماه گذشته، از جمله شروط اصلی ده‌گانه تعیین شده از سوی کمیته خودرو جهت شرکت در قرعه‌کشی مذکور است.

پیش از این قرار بود حدود 50 درصد مبلغ خودرو در زمان ثبت نام و قبل از آنکه قرعه کشی صورت گیرد، توسط ثبت نام کنندگان به یک حساب واسط واریز شود.نظرات

  • عبدالله عبدالله (9 خرداد 1399 ساعت 18:56)

    من 50سالمه تا حالا بجز کد ملی هیچ شماره ای بنامم نیست هرچی دارم امانت پروردگار عالمه

  • صادق صادق (7 خرداد 1399 ساعت 21:20)

    شرط #نداشتن- پلاک -فعال یعنی صاحبان خودروهای پراید و پیکان فرسوده ۲۰ سال قبل حق ثبت نام ندارند!!! چقدر مضحک....