1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. افزایش ۳۴ درصدی تحویل خودرو به مشتریان سایپا

افزایش ۳۴ درصدی تحویل خودرو به مشتریان سایپا

1 مرداد 1399
  • 2

 

گروه خودروسازی با وجود محدودیت‌های پیش‌آمده در فرآیند زنجیره تامین قطعات به دلیل نوسان قیمت ارز و نیز مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، افزایش ۳۴ درصدی در تحویل خودرو به مشتریان را در مقایسه با مدت مشابه سال پیش ثبت کرد.

از ابتدای سال ۹۹ تا پایان تیرماه، بیش از ۱۲۰ هزار دستگاه خودرو انواع محصولات گروه سایپا تحویل مشتریان شده که نسبت به همین مدت زمان در سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

میزان تحویل خودرو به مشتریان سایپا در چهار ماه نخست سال پیش حدود ۹۰ هزار خودرو بوده است. این روند رو به بهبود در تحویل خودرو و انجام تعهدات، برپایه افزایش تولید در گروه خودروسازی سایپا بوده است.

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت چند روز پیش از رشد ۱۸ درصدی تولید تجمعی خودرو در کشور خبر داده بود.

به گفته مهدی صادقی نیارکی تولید تجمعی خودرو از اول فروردین تا ۲۴ تیرماه امسال با رشد ۱۸ درصدی مواجه بوده و تحویل خودروهای مربوط به تعهدات معوق ۴۱ درصد بهبود یافته است.

 

 

 

 

 نظرات

  • Hooman Hooman (2 مرداد 1399 ساعت 11:51)

    مسولین محترم تولید محصولات سایپا وایران خودرو را بسپارن به سپاه تابا بهونه ای نشه برای افرادی سود جو که فقط منتظرن کی دلار بالا وپایین میشه.چطوری وقتی دلار پایین میاد قیمت خودرو تغییری نمیکنه تا دلار میره بالا قیمت خودرو بالا میبرن،شورای رقابت هم هیچ کمکی به مردم نکر جز افرایش قیمت خودرو،قیمت بازار چرا کنترل نمیکنند که پژوپارس رسیده به 200میلیون.تورم کمر مردم را شکسته چطوری با این قیمت خودرو بخرن

  • کوییک تکمیل وجه شده کوییک تکمیل وجه شده (2 مرداد 1399 ساعت 07:36)

    جرا دروغ میگین، کوییک از دی ماه ۹۸ که تکمیل وجه شده و میبایست ۷ ماه قبل تحویل میدادن هنوز زده در حال تخصیص ، خدا لعنت کنه مسولینش رو