1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی تویوتا راو ۴ پرایم تیونینگ شده توسط مودلیستا + عکس

معرفی تویوتا راو ۴ پرایم تیونینگ شده توسط مودلیستا + عکس

5 مرداد 1399
  • 0

 

تویوتا اواخر سال پیش بود که راو ۴ پرایم را عرضه کرد و حالا بخش افترمارکتی این برند یعنی مودلیستا قطعات مدنظر خود برای این شاسی‌بلند را معرفی کرده است. مودلیستا بهبودهای ظاهری و داخلی را برای این خودروی پرفروش در نظر گرفته است. البته افرادی که می‌خواهند محصول بسیار سریعی را در دست داشته باشند بهتر است به دنبال تیونر دیگری باشند زیرا قطعات این شرکت فقط ظاهر راو ۴ را ارتقا داده است.

toyota-rav4-prime-by-modellista.jpg
بهبودهای ظاهری این خودرو ساده اما مؤثر هستند. کیت قطعات آئرودینامیک مودلیستا شامل اسپلیتر جلو، رکاب‌های جانبی و فلاپ عقب است. کیت براق هم در جلوپنجره، چراغ‌های جلو و درب پشتی دیده می‌شوند. به این موارد باید رینگ‌های ۲۰ اینچی را هم اضافه کرد؛ اما در داخل کابین شاهد نورپردازی ساده LED هستیم. نبود بهبودهای فنی شاید باعث شود برخی افراد ناامید شوند اما پرفورمنس راو ۴ پرایم هنوز هم احساس‌برانگیز است.

2021-toyota-rav4-prime-chicago-livepics-16.jpg
این خودرو از پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری و دو پیشرانه الکتریکی استفاده کرده و قدرت ۳۰۲ اسب بخاری دارد. تویوتا می‌گوید این شاسی‌بلند حدود ۲ تنی شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۵.۷ ثانیه‌ای دارد که برای چنین خودرویی قابل‌توجه است. این خودرو می‌تواند تویوتا کمری ۳۰۱ اسبی را در مسابقه درگ شکست دهد که یکی از دلایل آن می‌تواند گشتاور آنی پیشرانه‌های الکتریکی باشد.

2021-toyota-rav4-prime-chicago-livepics-14.jpg
این تغییرات حداقلی بوده اما باعث شده‌اند راو ۴ محبوب خودروی جذاب‌تری شود. تقاضا برای راو ۴ بسیار بالا بوده درحالی که تویوتا در سال اول تنها ۵ هزار دستگاه از آن را تولید کرده است. به همین خاطر است که برخی نمایندگی‌ها این خودرو را تا ۱۰ هزار دلار گران‌تر از قیمت رسمی هم می‌فروشند. اگرچه تولید راو ۴ پرایم فعلاً محدود است اما وقتی تولید افزایش یابد این خودرو می‌تواند فروشی استثنایی را تجربه کند.

 

 

 

 

منبع پدال


نظرات