1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
 4. انجام قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا - اسامی فردا اعلام خواهد شد

انجام قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا - اسامی فردا اعلام خواهد شد

11 مرداد 1399
 • 1

 

قرعه کشی پنجمین طرح عرضه محصولات سایپا با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و رسانه ها انجام شد. 

 در این طرح که چهار خودرو شامل دو مدل محصول کوییک و دو مدل وانت۱۵۱ عرضه شده بود، در مجموع ۸۴ هزار و ۶۴۲ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۸۳ هزار و ۸۷۱ نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.

در قرعه کشی امروز ۸ هزار نفر طی قرعه کشی انتخاب خواهند شد و ۴ هزار نفر نیز معادل ۵۰ درصد برندگان قرعه کشی، به عنوان رزرو انتخاب می شوند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.

در این طرح برای خودرو کوییک ۴۱ هزار و ۷۱۹ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۳ هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و ۱۵۰۰ نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می‌شوند.

برای خودرو کوییک.آر نیز ۳۴ هزار و ۸۴۸ نفر ثبت‌نام کردند که از این میزان ۳ هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و ۱۵۰۰ نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می شود.

برای خودرو وانت۱۵۱ نیز  ۴هزار و ۳۰ نفر ثبت‌نام کردند که از این میزان هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و ۵۰۰ نفر جایگزین انتخاب شدند.

وانت۱۵۱ آپشنال نیز ۳ هزار و ۲۷۴ متقاضی داشت که در قرعه کشی امروز هزار نفر به عنوان منتخبین اصلی و ۵۰۰ نفر نیز به عنوان لیست رزرو انتخاب شدند.

اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، ظهر فردا اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

 

 نظرات

 • محمد محمد (12 مرداد 1399 ساعت 10:49)

  نتایج قرعه کشی حدود ساعت ۲۳ به بعد دیشب (۱۱ مرداد) در سایت saipa.iranecar.com و از طریق لینک برندگان قرعه کشی مشارک در تولید ۲ قابل مشاهده بود.
  حالا امروز (۱۲ مرداد) ساعت ۱۰ و نیم چک کردم لینک اعلام نتایج را برداشتند و نوشتند "لیست منتخبین اصلی طرح مشارکت در تولید ۲ از طریق همین سایت متعاقبا اعلام خواهد شد"

  !!!!!!!!!!!!!!!!!