1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. آغاز تولید خودروی لوکسژن تایوان در ایران توسط آذویکو

آغاز تولید خودروی لوکسژن تایوان در ایران توسط آذویکو

12 مرداد 1399
 • 3

 

 با وجودی که صنعت خودرو ایران یکی از نخستین اهداف تحریم های ناجوانمردانه آمریکا بود اما نشان داد که نه تنها این فشارها موجب توقف این صنعت نمی شود بلکه با تلاش فعالان این حوزه پیشرفت های چشمگیری نیز حاصل شده است.

 خودروسازان دولتی و خصوصی کشور پس از ترک شرکای اروپایی و چینی خود دوران سختی را پشت سر گذاشتند ‌ولی این روزها خبرهای خوشی از این حوزه به گوش می رسد. 

درشرایط سخت تحریمی و درحالی که تقریبا همه خودروسازان خارجی همکاری خود با صنعت خودروی ایران را متوقف کرده اند، شرکت آذویکو در تاسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در تحقق شعار سال 99 که «جهش تولید» نام گذاری شد، اهتمام خود را به کار بست تا گام‌های موثری در تحقق این شعار بردارد که امضای قرارداد تولید و مونتاژ محصولات لوکسژن در ایران ازجمله این گام ها بوده است.

بر همین اساس، شرکت آذویکو منطبق با قراردادی که منعقد کرد توانست مسیر تولید محصولات لوکسژن را دنبال کند و به هدف نهایی که حفظ تولید و اشتغال در کشور و تلاش برای عمل به تعهدات خود در قبال مشتریان بود جامه عمل بپوشاند.
شنیده ها‌ حاکی از آنست که خودروی لوکسژن در کارخانه صنعت خودرو آذربایجان در مدار تولید قرار گرفته و به زودی شاهد حضور این خودرو در خیابان ها خواهیم بود.

آنچه که در این میان از اهمیت ویژه ای برخوردار است عزم جدی شرکت آذویکو در جهت مقابله با تحریمهای ظالمانه آمریکا است که بنظر می رسد با کلید خوردن تولید خودروی جدید، توانسته به این مهم دست یابد که با تسریع در تولید و تحویل محصولات جدید، ضمن حفظ اشتغال، رضایتمندی مشتریان را نیز بدنبال خواهد داشت.

 

 

 

 

منبع تسنیم


نظرات

 • حسین حسین (20 مرداد 1399 ساعت 10:55)

  خنده داره :
  پلت فرم پراید
  در واقع همون تیبا 2 با موتور تقویت شده و به اصطلاح خودشون توربو ....خر همومن خره پالون .....

 • علی علی (12 مرداد 1399 ساعت 04:14)

  فقط حسرت داشتن ماشین دارم انشاا..چرخش واسه اونایی ک دارن والبته خداکنه واسه اونایی ک ندارن هم بچرخه ..

 • امیر امیر (12 مرداد 1399 ساعت 02:23)

  یا شما تو ایران نیستی یا ما نیستیم !! داداش ماشینا همه بالا صد میلیونن و همچنین اینکه اصلا وجود ندارن برای خرید چند ماه بعد تحویل میدن تو میگی تحریما هیچی نکرد ؟! خوشبحالتون که تو ایران خوب زندگی می کنید مال ما وضعش بده خخخخ