1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. ادامه روند صعودی قیمت ها در بازار خودرو - «پژو۲۰۰۸» ۷۴۰ میلیون تومان شد

ادامه روند صعودی قیمت ها در بازار خودرو - «پژو۲۰۰۸» ۷۴۰ میلیون تومان شد

ادامه روند صعودی قیمت ها در بازار خودرو ، «پژو۲۰۰۸» ۷۴۰ میلیون تومان
15 مرداد 1399
  • 2

 

 این روزها افزایش قیمت ها در حالی همچنان ادامه دارد که معاملات خودرو در بازار به صفر رسیده و کمتر خریدار و فروشنده ای حاضر به معامله هستند.

 افزایش افسارگسیخته قیمت خودرو این هفته نیز نسبت به هفته گذشته ادامه داشته و حتی رشد قیمت ها در خودروهای داخلی و مونتاژی بیش از سایر محصولات موجود در بازار است. البته افزایش قیمت ها در حالی همچنان ادامه دارد که معاملات خودرو در بازار به صفر رسیده و کمتر خریدار و فروشنده ای حاضر به معامله هستند.

به اعتقاد فروشندگان خودرو کسی حاضر به فروش خودروها آن هم به قیمت ارزان نیست و همه می خواهند ماشین های خود را گرانتر از روزهای گذشته بفروش برسانند.

علاوه بر این روند کند عرضه خودرو در بازار عاملی شده تا افزایش قیمت ها در انواع خودروهای داخلی مشاهده شود. البته قرار بود براساس تصمیم سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اعلام قیمت های جدید کارخانه بازار فقط مجاز به افزایش 10 درصدی قیمتها نسبت به کارخانه باشد اما فروشندگان خودرو می گویند این بحث فقط در حد مصاحبه بوده و در عمل هیچ تدبیری برای مدیرتی قیمت ها در بازار خودرو بوجود نیامده همین موضوع باعث شده تا با نوسانات قیمت ارز و کاهش خریدار معاملات به صفر برسد و نمایشگاه داران ترجیح بدهند واحدهای خود را زود تعطیل کرده و به بهانه کرونا راهی خانه شوند.

در حال حاضر مشاهدات بازار نشان می دهد پژو 2008، 740 میلیون تومان، پژو 206 تیپ دو 164 میلیون تومان، پژو 206 تیپ پنج 199 میلیون تومان و مزدا3 با رقم 820 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. سراتو نیز در حال حاضررقم 530 میلیون تومان و استپ وی 385 میلیون تومانی را ثبت کرده است.

 

 

 

 

 

منبع تسنیم


نظرات

  • بهزاد بهزاد (15 مرداد 1399 ساعت 15:54)

    ازمسئولین تقاضاداریم به جای اینکه هرروززجرکشمان کنید یه تیرخلاص به مابزنیدتازودترازاین کابوس رهایی پیداکنیم شرم برشما مسئولین روسیاه

  • بدبخت خسته بدبخت خسته (15 مرداد 1399 ساعت 02:32)

    خدا باعث و بانی این وضعیت رو لعنت کنه. تا کی قراره این فاجعه ادامه پیدا کنه خدا میدونه.