1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه
 4. مدیر فروش ایران‌خودرو : مردم مراقب کلاهبرداران فروش ارزان خودرو باشند

مدیر فروش ایران‌خودرو : مردم مراقب کلاهبرداران فروش ارزان خودرو باشند

ایران‌خودرو : مردم مراقب کلاهبرداران فروش ارزان خودرو باشند
2 شهریور 1399
 • 3

 مدیر بازار یابی و شبکه فروش ایران‌خودرو با اشاره به اینکه هیچ خودرویی خارج از ضوابط این شرکت تحویل داده نمیشود، گفت: مردم مراقب کلاهبرداران فروش ارزان خودرو باشند.

کیوان پناهی مدیر بازار یابی و شبکه فروش ایران‌خودرو در خصوص گزارش این رسانه تحت عنوان "شگرد جدید محتکران خودرو برای کلاهبرداری از مردم/ خودروی پلاک نشده نخرید" با اشاره به اینکه هیچ خودرویی خارج از ضوابط این شرکت تحویل داده نمیشود، گفت: برخی از افراد تحت عنوان شرکت های فروش خودرو در پی فروش حواله خودرو آنهم با قیمتی ارزان تر از کارخانه هستند که باید بگویم این موضوع اصلا مورد تأیید نیست.

وی با اشاره به اینکه با همکاری سازمان بازرسی در حال برخورد با این شرکت ها هستیم، افزود: مردم بدانند فروش این خودروها مورد تأیید ما نیست و نباید نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

مدیر بازار یابی و شبکه فروش ایران‌خودرو اضافه کرد: عمده این خودروها شماره گذاری نشده و احتکاری هستند و اما آنها با تبلیغات اغوا کننده درصد گمراهی مردم هستند.

منبع تسنیم


نظرات

 • منتقد منتقد (2 شهریور 1399 ساعت 15:55)

  جالبه خود *** داره **** لو میده

 • مجید مجید (2 شهریور 1399 ساعت 14:22)

  باز ببین اون چی شارلاتانیه که مدیر فروش ایرانخودرو بهش میگه کلاهبردار. شما خودروسازها روی هر چی دزد و غارتگر هست رو سفید کردین .

 • ali ali (2 شهریور 1399 ساعت 11:31)

  مراقب کلاهبرداران گران فروش مثل ایران ...... ، چطور؟ مراقب باشیم یا نباشیم .