1. خانه
 2. اخبار
 3. خودروهای آتی بازار
 4. چرا دنا پلاس توربو اتوماتیک با قیمت بالا به دست مشتریان رسید؟

چرا دنا پلاس توربو اتوماتیک با قیمت بالا به دست مشتریان رسید؟

25 شهریور 1399
 • 2
 • 2482

رضا شیوا رئیس شورای رقابت در خصوص علت گرانی دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک گفت: دنا پلاس با دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک تفاوت زیادی دارد و اصلی ترین علت گرانی این خودرو همین عامل است.

رئیس شورای رقابت تشریح کرد: خودروهایی که در حال حاضر تحویل خریداران داده شده با خودروهایی که در گذشته افراد ثبت نام کرده اند متفاوت است. خودرو دنا پلاس که افراد در زمان ثبت نام انتخاب کرده اند دارای آپشن های دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک نبود و تغییرات زیادی روی آن انجام شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: شورای رقابت مصوب کرد که حسابرس و بازرس قانونی که وابسته به وزارت اقتصاد و دارایی است، تایید کند که آیا به خودرو دنا پلاس توربو اتوماتیک قطعاتی اضافه شده و آن قطعات چه بوده است؟ که منجر شده نام خودرو به دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک تغییر پیدا کند که این کار توسط بازرس انجام شد.

شیوا با تاکید بر اینکه  قیمت دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک با تایید بازرس و حسابرس قانونی تعیین شد و مورد تایید قرار گرفت، گفت: پس از اینکه مشخص شد چه قطعاتی به دنا پلاس توربو اتوماتیک اضافه شده است، شورا رقابت قبول کرد که قیمت این خودرو افزایش پیدا کند.
نظرات

 • ایرانی جانم فدای وطنم ایرانی جانم فدای وطنم (26 شهریور 99 ساعت 10:51)

  جناب آقای شیوا چه آپشن هایی در دنا پلاس توربو اضافه شده که شده این قیمت ؟ یک قطعه توربو شارژ و شاید دو ایر بک اضافی .دنا پلاس های قبلی سانروف داشتند که در این خودرو حذف شده کروز را همه داشتن و همه آینه تاشو داشتن و مجهز به مدیا و آنتن کوسه که آن را نیز حذف کردید . بابا مردم را تا کی میخواهید قول بزنید بگویید که خودروسازان ناراحت بودند از قیمت حال حاضر خودتان را راحت کنید و بس.

 • محمدباقر محمدباقر (25 شهریور 99 ساعت 10:12)

  متاسفانه مسئولین و مردم نمیخواهند باورکنندکه صنعت ما صددرصد به دلار وابسته هست و ما صنعتی داریم همچنان مثل گذشته حالا این واحد تولیدی یا داخل ایران است که ماهیتا بومی نیست و فقط اسم ایرانی را یدک میکشد و خالص متولد خارج است که همین اداعا در بازه زمانی 3 سال گذشته به اثبات رسید تا پوشک بچه با چندین برند ایرانی عملا همه وابسته به دلار خط تولیدشان تعطیل گردید و همه منتظر ثبات قیمت دلار بودند.
  فقط شدیم مصرف کننده عمده