1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. استقبال گسترده از پیش فروش سایپا؛ فروش فوق العاده، به زودی

استقبال گسترده از پیش فروش سایپا؛ فروش فوق العاده، به زودی

طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا به زودی اعلام می‌شود!
15 آبان 1399
 • 1


قائم مقام مدیرعامل در امور فروش گروه خودروسازی سایپا با اشاره به استقبال گسترده مردم از محصولات این شرکت گفت: وظیفه گروه خودروسازی سایپا در جلب رضایت مشتریان و تحقق خواسته های مردمی سنگین تر شده است لذا این مجموعه تمام توان خود را خواهد گذاشت تا محصولات بهتر و باکیفیت تری را در اختیار مردم قرار دهد.

مجید باقری در مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش 9 محصول سایپا و استقبال وسیعی که از سوی مردم برای ثبت نام در این طرح صورت گرفته است، گفت: بیش از 450 هزار نفر در طرح پیش فروش محصولات سایپا شرکت کردند و این استقبال مردمی که جای تقدیر و تشکر دارد دو رسالت بزرگ را بر دوش ما می گذارد؛ یک آنکه مجموعه سایپا تمام تلاش خود را برای عرضه و توسعه محصولات جدید داشته باشد و دوم اینکه در جهت کاهش التهاب بازار، خودروهای تولیدی در موعد مقرر تحویل شود.

وی ادامه داد: نکته بسیار مهمی که در طرح پیش فروش محصولات سایپا اتفاق افتاد، ثبت نام 100 هزار نفر برای خودروی شاهین بود که قرار است سری اول آن زمستان امسال وارد بازار شود لذا ثبت نام و استقبال برای خرید خودروی شاهین گویای آن است که مردم به محصول جدید گروه خودروسازی سایپا اعتماد کردند و به این اطمینان رسیدند که خودروی شاهین مطابق با سلایق و علایق آنها طراحی شده است.

قائم مقام مدیرعامل در امور فروش گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه طرح پیش فروش محصولات سایپا در حالی با استقبال وسیع مردمی روبرو شد که دامنه تحویل خودروها، تابستان سال 1400 است، تصریح کرد: با توجه به چنین امری وظیفه گروه خودروسازی سایپا در جلب رضایت مشتریان و تحقق خواسته های مردمی سنگین تر شده است لذا این مجموعه تمام توان خود را خواهد گذاشت تا محصولات بهتر و باکیفیت تری را در اختیار مردم قرار دهد.

باقری با اشاره به اینکه بعد از خودروی شاهین، محصول تیبا2 مورد استقبال عموم قرار گرفته است، اظهارداشت: برنامه ریزی ها به گونه ای خواهد بود که با سرعت خودروهای ثبت نامی تحویل مردم شود تا این امر کمک کند که التهابات بازار روز به روز کمتر شود و مردم با آرامش بتوانند خودروهای مدنظر خود را خریداری کنند.

وی ادامه داد: متناسب با افزایش استقبال برای خرید خودرو، سعی خواهیم کرد که با وجود تحریم های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا میزان تولیدات خود را افزایش دهیم.

قائم مقام مدیرعامل در امور فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: دو هفته آینده (هفته آخر آبان ماه) مراسم قرعه کشی طرح فروش فوق العاده خودرو را خواهیم داشت این در حالی است که در طرح فروش خودرو که مراسم قرعه کشی آن امروز برگزار شد 31 هزار خودرو عرضه شد اما در جهت کنترل قیمت های بازار طرح های فروش فوق‌العاده هر ماه و پیش فروش ادامه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: به مردم اطمینان می دهیم که طرح های فروش تکرار خواهد شد و این استمرار با جدیت دنبال خواهد شد.

باقری درخصوص واریز وجه از سوی منتخبین طرح های فروش، افزود: از آنجا که برخی از متقاضیان نتوانستند در موعد اعلام شده بعد از اعلام اسامی قرعه کشی عملیات واریز وجه را انجام دهند 120 ساعت دیگر فرصت تکمیل وجه داده می شود.نظرات

 • Abbas Abbas (16 آبان 1399 ساعت 20:49)

  ما که هروقت نظر دادیم شما نشون ندادی .
  پس چرا نظر خواهی میزارین . اگه میگم شما فقط ظلم به مردمو پوشش می‌دین این یعنی خیلی به همه بر میخوره . شما به اصطلاح باید رسانه آزاد باشین.
  اگه گفتم***** سر ایران خودرو و سایپا رو بزاره کف دستشون بیراه گفتم ؟
  انشاالله امام زمان بیاد اینا رو به سزاشون برسونه
  البته اگه اینم از نظر شما اشکالی نداشته باشه.
  من هر روز خبرا رو میخونم یه دفه نشد یه خبر خوشحال کننده بشنوم، فقط خبرا باعث ناراحتی میشه
  ما اصلا مردم خوشحالی نیستیم چون هر روز داره فقط ناراحتیهامون بیشتر میشه . اینقد دل من و امثال من پره که دیگه نه دینی برامون مونده نه ایمانی .
  اینا نه از نسل کوروشن نه پیرو اسلام . معلوم نیس چه موجودیت.
  اگه بخوام بنویسم میتونم تا دلت بخواد بنویسم ولی وقتی بهش توجه نمیشه نوشتنم فایده ای نداره