1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. با ادامه رکود، معاملات در بازار خودرو به صفر رسید

با ادامه رکود، معاملات در بازار خودرو به صفر رسید

17 آذر 1399
 • 2

 

نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به فعالیت نمایشگاه داران و آخرین قیمت ها در بازار خودرو، گفت: با وجود اینکه از روز گذشته بازارها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند اما هیچ قیمت دقیقی را برای خودرو نمی توان اعلام کرد.

او با اشاره به ادامه روند کاهشی قیمت ها بیان کرد: بیشتر معاملات خودرو در فضای مجازی و به دست دلالان صورت می گیرد. سودجویان امیدوار هستند با اعلام قیمت های کاذب و غیر واقعی بازار را دچار التهاب کنند .

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو توضیح داد: مردم به دلیل اینکه ثباتی در قیمت خودرو وجود ندارد، از خرید خودداری می کنند اما از طرفی فروشنده در بازار وجود دارد. این نوسانات قیمت خودرو ناشی از نوسانات نرخ ارز است که به شدت در بازار خودرو تاثیر می گذارد.

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه مردم تا زمانی که قیمت خودرو ثبات پیدا نکند، اقدام به خرید نمی کنند، گفت: اکنون قیمت هایی که در فضای مجازی است، کاملا ساختگی است و به دست دلالان صورت گرفته است. مردم باید منتظر ثبات در قیمت ها باشند سپس اقدام به خرید کنند. در حال حاضر عجله در خرید همراه با ضررهای احتمالی در روزهای آینده خواهد بود.

به گفته نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران ماشین، افرادی که برای سرمایه گذاری دنبال خرید خودرو هستند به هیچ عنوان وارد این بازار نشوند، چون وقتی بازار کاذب و حبابی باشد هر لحظه امکان ریزش قیمت‌ها وجود دارد.

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه بازار خودرو به دلیل نوسان‌های شدید و غیرواقعی قیمتی در رکود کامل بسر می‌برد، گفت:‌  به مردم توصیه می شود به هیچ وجه وارد بازار خودرو نشوند، چون قیمت‌ها غیر واقعی است. بدون شک قیمت‌ها در بازار خودرو ریزش خواهد کرد و خریدارانی که به دنبال سرمایه گذاری در این بازار هستند به شدت متضرر می‌شوند.

 

 نظرات

 • روح الله روح الله (18 آذر 1399 ساعت 00:07)

  سلام
  هموطنان عزيز با صبر و نخريدن خودرو و هر چيز ديگر كه بي رويه قيمتش بالا رفته به جامعه خود و آينده فرزندان خود و اين سرزمين كمك كنيد واقعا فكر نمي كنيد با وضعيتي كه دلالها بر سر مردم مي آورنند اينده اين مملكت برايشان هيچ اهميتي ندارد پس خواهشا به خود بيايد.من هم يك هموطنم كه با كار در شركت خصوصي امورات زندگيمو ميگزرونم و

 • کاربر سایت کاربر سایت (17 آذر 1399 ساعت 16:35)

  هیچی معلوم نیس شاید گرون بشه.شاید ارزون.ایرانه دیگه هند که نیس.